קרטוקונוס טיפול טבעי

קרטוקונוס טיפול טבעי

קרטוקונוס מה זה ומהן שיטות הטיפול הטבעיות?

ניוון בקרנית או קרטוקונוס היא מחלה בקרנית העין המביאה לעיוות בצורה של הקרנית. המחלה אינה מובילה לעיוורון אך היא יכולה לפגוע בתפקוד היום יומי שלכם. אז קרטקונוס מה זה ולמה כדאי לטפל במחלה? מחלת הקרטוקונוס גורמת לקרנית להיות דקה יותר ולא מעוגלת כמו שהיא אמורה להיות. המצב שנוצר הוא שהקרנית עם הזמן נראית כמו חורט ולא מעוגלת. הראייה כאמור נפגמת ויכולה לפגוע באפשרות שלהם לנהוג ברכב, בראיית הלילה שלכם וביכולת לקרוא בצורה נוחה טקסטים מספרים, מחשבים או טלפונים ניידים. בעקבות המחלה קרני האור לא נכנסות כמו שצריך לעיניים ואז הראייה נפגמת.

קרטוקונוס טיפול טבעי למניעת סימפטומים

בדומה למחלות אחרות הקשורות לעיניים גם קרטוקונוס היא מחלת עיניים תורשתית ולא ניתן למנוע אותה. היא יכולה להחמיר למי שסובל מהמחלה בשלבים המוקדמים שלה ומשפשף את העיניים באופן תדיר. בחיפוש אחר טיפולים למחלת קרטוקונוס טיפול טבעי הוא מומלץ ביותר ואינו כולל טיפול פולשני כמו ניתוח או צורך באשפוז בבית חולים. חשוב לציין כי אי אפשר למנוע את ההופעה של המחלה בעיניים במידה והיא מתפרצת, אלא רק למנוע את ההתקדמות שלה ובכך לשפר את תפקוד העיניים שלכם ביום יום.

קרטוקונוס טיפול חדשני במכון מקצועי

מחלת קרטוקונוס מתחילה בדרך כלל בגיל ההתבגרות והיא יכולה לפגוע ב-2 העיניים במקביל. החשש הוא שהיא יכולה להתקדם בהדרגה ולהביא לקשיים בראייה בטווח הארוך. על מנת למנוע התדרדרות של המחלה ולשפר את מצב הראייה שלכם, מומלץ לכם להצטרף למטופלי קרטוקונוס טיפול חדשני המתבצע באופן טבעי במכון מקצועי המתמחה בטיפולים לבעיות ומחלות עיניים. מכון מלינסקי הוקם בכדי לעזור למטופלים הסובלים ממגוון מחלות ובעיות עיניים ואנחנו מציעים לכם את התוכנית הטיפולית הטובה ביותר להתמודדות עם התסמינים של מחלת הקרטוקונוס.

קרטוקונוס מה זה ואיך מטפלים?

לקבלת מידע נוסף על מחלת קרטוקונוס מה זה ואיך כדאי לטפל בבעיה, צרו קשר איתנו עם מכון מלינסקי לשיפור הראייה בדרך טבעית והצוות שלנו ישמח לסייע לכם בתהליך הטיפול. אנחנו במכון מלינסקי מתמחים בבניית תוכניות טיפול מותאמות אישית למחלת הקרטוקונוס במטרה לעזור לכל מטופל בצורה המיטבית ובמסלול טיפולים לטווח הארוך.

תוכן עניינים

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

מכון מלינסקי

לשיפור הראיה באופן טבעי

שיפור ראייה טבעי

תמיכה מלאה

ניסיון עשיר

גישה משולבת

תרגילים קלים ונוחים

התאמה אישית לכל אחד

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

מאמרים נוספים: