שיפור ראייה למרחק

שיפור ראייה למרחק

הכנו לכם מאמר חשוב על שיפור ראייה למרחק. העיניים שלנו הם אחד האיברים החשובים והרגישים ביותר שלנו. קשה לדמיין את החיים שלנו מבלי שיהיו לנו את העיניים שלנו שעליהם נוכל לסמוך. לעיתים קרובות העיניים נחלשות ונוצרות בעיות ראיה. ישנן בעיות ראיה מולדות או אשר קורות בגיל צעיר וישנן בעיות אשר מתפתחות עם הגיל. קיימות 2 אופציות של קושי בראיה. יתכן מצב שלקושי ל- רוחק ראייה, לעומת מצב של קושי בראיה מקרוב קוצר ראייה.

האם קיימת דרך ל- שיפור ראייה למרחק

לא פעם נשאלת השאלה האם ניתן לשפר את הראיה. האם מצב העיניים הוא מצב נתון, רפואי או תורשתי ויש לקבל אותו או שיש מה לעשות בעניין על מנת לשפר ולשנות אותו. אכן, יש מה לעשות עם מצב של ראיה למרחוק שאיננה תקינה. מלבד קניה של משקפיים חדשות. קיימות דרכים שונות שבהם ניתן לטפל במצב, כל אחת עם אחוזי הצלחה שונים ולכל דרך יתרונות וחסרונות שלגביהם תוכלו רק אתם להחליט האם הם תואמים את דרך חייכם ואת מידת ההשקעה שאתם מוכנים להשקיע במצב הנתון. ניתוח לייזר- ניתוחי הלייזר הפכו להיות פופולאריים בשנים האחרונות, ניתוח זה מצריך התייעצות של רופא לגבי ההתאמה שלכם להליך זה. מדובר בניתוח פשוט המטפל בעין ומשפר את הראיה. לא תמיד הוא מעלים את המשקפיים לחלוטין ולתמיד, אבל בהחלט לרוב יש שיפור משמעותי בראייה למרחק. ישנם מכונים שונים המציעים ניתוח לייזר לשיפור הראיה ולהסרת המשקפיים.

שיטות תרגול שונות לשיפור הראייה למרחק

שיטות תרגול שונות שיפור ראייה למרחק – ישנן תיאוריות רבות ושונות המאמינות כי שיפור הראיה למרחק יגיע אך ורק באמצעות תרגילים על מנת לאמן את שרירי העין העייפים. קיימות תיאוריות שונות לגבי סוג התרגילים היעיל יותר. מומלץ להתעניין בנושא ולבחור את הדברים הנכונים עבורך. דרך זו דורשת התמדה והשקעה, אבל לעיתים בהחלט ניכרת בעקבות זאת השפעה לטובה על הראיה.

חשוב לדעת שתוכלו לקרוא עוד המון תוכן חשוב ואיכותי על טיפולים בבעיות ראיה שתוכלו לטפל כאן אצלנו במכון מלינסקי בעזרת המומחים הטובים ביותר.

מנוחה לעיניים

בדרך לשיפור הראייה מאוד חשוב לתת לעיניים מנוחה בזמן, לא "לסחות" אותם עד הסוף. העיניים שלנו הכי הרבה מתעייפות ממאמץ סטטי. תנסו להרים כוס חד פעמי, זה קל מאוד, נכון? אך תנסו להחזיק אותו כך 5, 10 דקות… לאחר 15 דקות תצטרכו פיזיותרפיה בכתף. עיניים אותו דבר. העיניים מאוד מתעינייפות בעבודה סטטית מול מחשב, קריאת ספר הכי הרבה מהסמארטפון. לכן טוב לתת הפסקה קצרה לעיניים של 2-5 דקות מנוחה לאחר כל 30-40 דקות של עבודה מול מחשב או קריאה, לאחר שימוש בסמרטפון לאחר כל 10-15 דקות.

הפסקה יכולה להיות פשוטה – פשוט להפסיק לראות על מסך. אך יותר טוב לבצע הפסקה של 4 שלבים. למה זה חשוב ואיך לעשות אותה אני מסביר בסרטון הבא:

מחשבה יוצרת מציאות

ניתן לבצע תרגילים לעיניים במשך כל היום, קיימים תרגילי עיניים המשתמשים בדמיון, למשל אפשר לקרב אובייקט ולהרחיק אותו, לדוגמא: שקע חשמל, להתרכז בחורים שלו, בפינות, בברגים ולדמיין אותם בצורה חדה. לדמיון אין שום גבולות ואין קשר למה שאנחנו רואים או לא. כמו כן ניתן לדמיין פרח חד וברור וגם לדמיין אותו מטושטש. כאשר עושים זאת בדמיון זה נותן לגיטימציה למוח, לראות את העצמים בצורה חדה. חשוב לזכור, לאחר ביצוע תרגילי העיניים לשיפור הראיה, הגוף בכלל והעיניים בפרט צריכים מנוחה טובה, אתם תרגישו טוב, ותראו הרבה יותר טוב.

שחררו את העיניים שלכם עם תרגיל חד חד

לאחר שהראייה מתקלקלת, אנשים מתחילים בכוח לנסות טוב יותר שעוד יותר מעמיס על העיניים וגרם לקלקול נוסף של הראייה. אם הזמן זה הופך להרגל, כל פעם שאתם מסתכלים לרחוק  (במצב של קוצר ראייה –  מיאופיה ) או לקרוב (במצב של רוחק ראייה – היפרמטרופיה) העיניים מתאמצות בלי שאתם שמים לב. חשוב לשחרר את העיניים מההרגל הרע הזה. בכך יעזור לכם תרגיל נפלא "חד חד":

תרגילי שמש לשיפור הראיה

מדובר בתרגילים מדהימים המסייעים לנו בשיפור הראייה. תרגילי שמש בצורה מאוד טובים לשיפור ראייה בלילה אך משפר גם את הראייה באור היום. כדאי לעשות את התרגיל עם כוונה אמתית בצורה מדויקת, רק ככה זה עובד באמת. כדי לבצע את התרגיל עלינו להיות חשופים לשמש. עלינו לסגור את העיניים ולהפנות את הפנים לכיוון השמש כשהעפעפיים והפנים מכוונות כלפי השמש. מתחילים לבצע תנועה לכיוון הימני של הגוף וממשיכים לנוע עם הראש לכיוון הכתף. דגשים נוספים יינתנו לכם כמובן בטיפולים עצמם. אז אם אתם מרכיבים משקפיים ו/או עדשות מגע בואו לשפר את איכות החיים שלכם. עם טיפול באמצעות תרגולי עיניים שהוכיחו ועדיין מוכיחים את עצמם שוב ושוב.

המשך יום נפלא, יהושוע מלינסקי.

מאמרים נוספים

קבלו מתנות מיוחדות לזמן מוגבל!

3 תרגילים עיקריים לשיפור הראייה

מדריך השוואה בין הדרכים לשיפור הראייה

מדריך למניעת הידרדרות הראייה

לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה מכון מלינסקי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

או חייגו עכשיו:

אהבתם את המאמר?! שתפו עם חברים

הירשמו עכשיו לניוזליטר של מכון מלינסקי

נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים מבצעים שווים

והטבות מיוחדות לשיפור הראייה בתהליך טבעי

קבלו עכשיו במתנה!

3 תרגילים לשיפור הראייה

רוצים לשמוע או לשאול אולי לגלות עוד על מכון מלינסקי

עכשיו אתם יכולים לשאול, לשמוע ולגלות
את כל מה שרציתם לדעת על מכון מלינסקי.

קוצר ראייה - רוחק ראייה - מכון מלינסקי
דילוג לתוכן