מהו המספר הנכון במשקפיים לשיפור הראייה?

המספר הנכון במשקפיים

 

 

מה הבעיה עם מספר לא נכון בפשקפיים? ומהו המספר הנכון במשקפיים

 

שלום חברים!
בשביל לשפר את הראייה ובשביל לשמור על הראייה תקינה, העיניים צריכות תנאים טובים: לעבוד, אך לא להתעייף יותר מדי.
לשם כך חשוב להרכיב משקפיים או עדשות מגע בחצי מספר פחות מהראייה המושלמת שלכם.

משקפיים מספר נכון, מהו המספר הנכון במשקפיים אם המשקפיים מותאמים בצורה מדויקת לראייה טובה למרחק, זה מעכב את תהליך שיפור הראייה, ופעמים רבות אף מוביל להידרדרות נוספת של הראייה, במיוחד בגיל הצעיר. הסיבה הראשונה לכך היא שכאשר אנו רואים חד למרחק במשקפיים, העיניים לא מופעלות. בשביל מה? גם ככה אנחנו רואים הכל טוב. זה כמו לעלות במעלית במקום במדרגות. זו החלופה המהירה יותר והקלה יותר, אך הגוף, במקום להיות פעיל, מתנוון. מילא, את הרגליים אנו מפעילים בין כה וכה בכל הליכה קלה. אך אם אנו מרכיבים משקפיים או עדשות לכל אורך היום — מתי ניתן לעיניים הזדמנות להיות פעילות? כשאנחנו רואים חד מדי, מערכת הראייה מתנוונת. הסיבה השנייה היא שכאשר אנו מביטים מקרוב בעודנו מרכיבים את המשקפיים או העדשות שמשמשים אותנו לראייה למרחק, העיניים צריכות להתאמץ יותר, מכיוון שכדי לראות מקרוב אנחנו לא צריכים מספר כל כך גבוה. שתי הסיבות האלה גורמות לכך שאנשים שרודפים אחרי ראייה חדה למרחק עם המשקפיים, מגיעים למספרים גבוהים.

איך מורידים מספר במשקפיים

הורדת מספר במשקפיים, במכון שלנו אנחנו מתאימים ללקוחות שלנו מספרים נכונים במשקפיים או בעדשות המגע: אם עם עדשות מגע או עם משקפיים רואים שורה 22, אנחנו ממליצים להוריד לחצי מספר פחות, ואז רואים שלוש או ארבע שורות פחות.
כשהראייה משתפרת ומצליחים שוב לראות את שורה 22, מורידים עוד חצי עד שלושתרבעי מספר, וכן הלאה בכל פעם שהראייה משתפרת.

למה ללא הורדת למספר נמוך יותר במשקפיים עדשות מגע, אי אפשר לשפר ראייה

 

שיפור ראייה זאת בחירה נכונה שלך, כשאדם מתחיל בתהליך שיפור הראייה, מבצע תרגילי עיניים ולומד לשמור על העיניים בצורה נכונה, הראייה מתחילה להשתפר. אך כאשר הוא מרכיב את המשקפיים עם המספר הגבוה מדי, זה פוגע בתהליך. דמיינו שהייתם מרכיבים משקפיים עם חצי מספר יותר ממה שאתם צריכים. בהתחלה זה היה מציק לכם, אבל אחר כך — אחרי שבועיים, שלושה, חודש – העיניים היו מתרגלות למספר החדש, ולמעשה המספר שלכם היה עולה, הייתם רגילים לראות עם מספר גבוה יותר.

הכנת משקפיים זה דומה להכנת אוכל במסדה, בכל מקום טעם אחר.

 

חנויות משקפיים, חשוב להזמין משקפיים אצל מומחים — אצל אופטיקה בדוקה, ששם אתם בטוחים שמכינים משקפיים מדויקים, או אצל אופטיקה שעובדת עם מעבדות. מעבדות, שמכינות משקפיים להרבה אופטיקות, שומרות על פס ייצור מאוד איכותי.
מניסיוננו ולצערנו, כשלושים אחוזים מהמשקפיים מיוצרים במספר לא מדויק. כאשר אדם שנמצא בתהליך שיפור ראייה במכון שלנו משפר את הראייה, מוריד חצי מספר ואז עדיין רואה טוב את השורות הקטנות — משמעות הדבר היא שהמספר לא מדויק.
לפי הסטטיסטיקה שלנו, אצל אנשים שמזמינים את המשקפיים במעבדות או באופטיקות שעובדות עם מעבדות, ששם התהליך יותר מדויק — בדרך כלל האי־דיוק בהכנת המשקפיים פוחת לכעשרה אחוזים.

עזרה ללקוחות שלנו בהחלפת משקפיים ועדשות מגע למספרים נמוכים יותר

יוצא שבשביל לשפר ראייה, בדרך צריכים להחליף כמה פעמים את המספר במשקפיים. קודם היינו שולחים אנשים לאופטיקה שיחליפו את המספר. אך היינו לעתים קרובות נתקלים בכמה בעיות: גם היו טעויות בהכנת משקפיים יחסית גבוהים– וגם בחנויות משקפיים היו משכנעים את הלקוחות שלנו שלשפר ראייה זה בלתי אפשרילמרות שבעצמם הם כמובן לא ניסו לעשות את זה אף פעם בחיים.– לפעמים היו אפילו מסרבים להכין משקפיים עם מספר נמוך יותרלכן בשנה האחרונה התחלנו לעבוד עם מעבדות להכנת משקפייםמחברות מצויות כמו שגב ואופטימייםואפילו פתחנו חנות משקפיים אונליין שבה ניתן למדוד את המסגרת של המשקפיים בשידור חי ולראות איך זה נראה עליכם –

מדידת משקפיים און ליין     – מדידת משקפיים און ליין

וככה אנחנו עוזרים ללקוחות שלנו להזמין משקפיים גם במחיר יותר זולוגם באיכות הכנת משקפיים גבוהה ביותר.אתה גם מוזמן לבקר בחנות המשקפיים שלנו ולהשתעשע במדינת משקפיים ישירות באתר.ניתן למדוד את המשקפיים או על תמונה שלך או אפילו בוידאו.הנה חנות אופטיקה און ליין שלנו: https://malinsky.co.il/

ומה עם עדשות מגע?

יתרון גדול יש לעדשות מגע – שם תמיד הכל מדויק. אבל לעדשות מגע יש החיסרון שלהן: העיניים מתעייפות יותר, נושמות פחות, וגם יש פוטנציאל לזיהום. במדריך הבא, אני מפרט את היתרונות וחסרונות שלהם. ולא רק משקפיים ועדשות מגע, אלה גם ניתוח לייזר ושיטות שונות לשיפור הראייה.

השוואה בין דרכים לשיפור הראיה

השוואה בין דרכים לשיפור הראיה

לקבלת מדריך לחץי על קופסה או לחץי כאן

הכל צריך להיות כמו בחדר כושר

לעיתים קרובות פונים אלינו לקוחות שמרכיבים משקפיים במספר נמוך מדי, או שכלל לא מרכיבים משקפיים, למרות שיש להם מספר גבוה. אנחנו מסבירים להם כמה זה חשוב ומעודדים אותם כן להרכיב משקפיים במספר גבוה דיו בזמן תהליך שיפור הראייה. זאת מכיוון שאם המספר נמוך מדי, קורה אחד משני דברים: או שהעיניים כל הזמן מתאמצות כדי לראות, אפילו בלי שאנחנו שמים לב, ובסופו של דבר העייפות הזאת מצטברת, גורמת לקלקול הראייה וגם מונעת את שיפור הראייה בקצב טוב. האפשרות השנייה היא שהעיניים כלל לא מתאמצות, שכן המוח מבין שאין שום טעם כי זו משימה בלתי אפשרית, ולכן אפילו לא מנסה לתת פקודות לעיניים להתאמץ. הכל צריך להיות כמו בחדר כושר: חשוב שיהיה מאמץ, אך במשקולות נכונות ובהדרגה.

לסיכום:

לסיכום, אם אתם רוצים לשפר את הראייה או לשמור על הראייה תקינה, אל תרדפו אחרי ראייה של מאה אחוז למרחק עם המשקפיים או עדשות המגע. לעומת זאת, גם אל תלכו עם הראייה ירודה מדי. תמיד תקפידו שיהיה לכם כחצי מספר פחות ממה שאתם צריכים. אם המאמר הזה היה מועיל עבורכם, שתפו אותו עם חברים!
ביחד נעשה את העולם טוב יותר. המשך יום נפלא!
יהושע מלינסקי.

 

מאמרים נוספים

קבלו מתנות מיוחדות לזמן מוגבל!

3 תרגילים עיקריים לשיפור הראייה

מדריך השוואה בין הדרכים לשיפור הראייה

מדריך למניעת הידרדרות הראייה

לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה מכון מלינסקי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

או חייגו עכשיו:

אהבתם את המאמר?! שתפו עם חברים

הירשמו עכשיו לניוזליטר של מכון מלינסקי

נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים מבצעים שווים

והטבות מיוחדות לשיפור הראייה בתהליך טבעי

קבלו עכשיו במתנה!

3 תרגילים לשיפור הראייה

רוצים לשמוע או לשאול אולי לגלות עוד על מכון מלינסקי

עכשיו אתם יכולים לשאול, לשמוע ולגלות
את כל מה שרציתם לדעת על מכון מלינסקי.

קוצר ראייה - רוחק ראייה - מכון מלינסקי
דילוג לתוכן