איך ממלאים את העיניים באנרגיה משפרת ראייה

איך משפרים את הראייה באנרגיה חיובית?

 

 

אנחנו מקבלים אנרגיה דרך העיניים

שיפור ראייה MALINSKY – אנרגיה

האנרגיה הזאת שאנחנו מקבלים אותה דרך העיניים היא גם ממלא את הגוף באנרגיה חיונית וגם עוזרת לעיניים בתפקוד מלא. מתי שחסרה האנרגיה הזאת לעיניים, העיניים מתחילות לתפקד הרבה פחות טוב, וגם הגוף שלנו מרגיש פחות אנרגטי, מתעייף מהר, וכל מערכות בגוף עובדות פחות טוב.

אנחנו נולדים עם צינורות פתוחים שדרכם עוברת אנרגיה בצורה חופשית, אך עם השנים הצינורות האלה יכולים להתחסם. אחת הסיבות השכיחות ביותר לחסימה אנרגטית, לא רק בעיניים אלה בכל הגוף, זה לחץ.

זה בדיוק מה שגורמים הרבה מאוד אנשים לעצמם, מתי שהראייה שלהם מתחילה להתקלקל. בהתחלה הינך פשוט מתאמץ כדי לראות, בגלל לא רואה טוב, אך עם הזמן זה הופך להרגל. אנשים עם ראייה ירודה כמעט כל הזמן מתאמצים כדי לראות, ואפילו כבר לא שמים לב על כך. העיניים כל הזמן נמצאות במצב של מאמץ ולחץ שהדבר הזה פוגע גם בתפקוד פיזי של העיניים וגם בזרימה האנרגטית.

יש מגוון תרגילים שפותרים את הסתימה האנרגטי בעיניים. עליהם אני אולי אשתף אותך בפעמים הבאים והפעם אני רוצה ללמד אתך כלי מאוד פשוט לביצוע ועוצמתי בתוצאות.

כדי למלא את העיניים באנרגיה משפרת ראייה צריך לעשות שתי דברים:

1 – תלמד לראות בצורה משוחררת ורגועה ללא מעמץ.

לראות ללא מאמץ

את מה שהינך לא רואה, אל תנסה לראות בכוח. או תתקרב או תוותר. במיוחד שעל ידי שחרור העיניים, אפשר להגיע לחדות בראייה הרבה יותר טובה, ממה שמגיעים על ידי מאמץ בעיניים.

מתי שאתה רואה בצורה משוחררת, האנרגיה יכולה לזרום בצורה חופשית דרך העיניים, אך מתי שמאמצים את העיניים ורואים בכוח זה חוסם זרימה אנרגטית בעיניים.

2 – תלמד להתעניין ולהתלהב במה שאתה מביט.

עיניים מלאות חיות וחיוניות

תראה בעצמך, איך נראה בן אדם משועמם, ואיך נראה בן אדם מתלהב. משועמם עם חוסר אנרגיה מתלהב מלא באנרגיה.כך גם באיברים שבגוף שלנו. אם אנחנו מתלהבים באיבר כלשהו הוא מקבל אנרגיה. לדוגמה, אם אנחנו מתלהבים ממוזיקה מערכת השמיעה מקבלת אנרגיה וגם כל הגוף מתמלאה באנרגיה שבה דרך המוזיקה.

בן אדם מתלהב ממוזיקה, השמיעה שלו חזקה ומפותחת יותר משאר אנשים.

מתי שאתה מתחיל להתלהב על מה שאתה מסתכל, העניים שלך תתחילו להתמלא באנרגיה של חיות וחיוניות. שתרפא את העיניים ותחזק את הראייה שלך.

רק נשאלת השאלה: איך לעשות את זה אנרגיה משפרת ראייה?

איך ללמוד להתלהב ממה שאתה רואה? הסוד הוא לקבל את הדברים שאתה רואה כי לא מובן מאליו. לשים לב לפרטים הקטנים. הרי העצים, הצמחים, החיות, ציפורים, אנשים הסובבים אותך הם הנפלאים ביותר ביותר ביותר בכל הגלקסיה! אז בהצלחה, תתחיל להשתמש בסוד הזה ותראה איך זה יעזור לך לראות טוב יותר, וגם תרגיש כיף יותר.

בהצלחה!

בברכה:

יהושע מלינסק

מאמרים נוספים

קבלו מתנות מיוחדות לזמן מוגבל!

3 תרגילים עיקריים לשיפור הראייה

מדריך השוואה בין הדרכים לשיפור הראייה

מדריך למניעת הידרדרות הראייה

לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה מכון מלינסקי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

או חייגו עכשיו:

אהבתם את המאמר?! שתפו עם חברים

הירשמו עכשיו לניוזליטר של מכון מלינסקי

נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים מבצעים שווים

והטבות מיוחדות לשיפור הראייה בתהליך טבעי

קבלו עכשיו במתנה!

3 תרגילים לשיפור הראייה

רוצים לשמוע או לשאול אולי לגלות עוד על מכון מלינסקי

עכשיו אתם יכולים לשאול, לשמוע ולגלות
את כל מה שרציתם לדעת על מכון מלינסקי.

קוצר ראייה - רוחק ראייה - מכון מלינסקי
דילוג לתוכן