הרפואה הקונבנציונלית והדרך הטבעית

הרפואה הקונבנציונלית והדרך הטבעית

במאמר אחר המסביר על ניתוח להסרת משקפיים בלייזר, הוזכר הלייזר כהתקדמות טכנולוגית ברפואה שבעזרתו מבצעים ניתוחים שונים בגוף האדם ובפרט ניתוח להסרת משקפיים. מה גורם נזק, מה משפר את הראייה, מה גורם לעיניים להרגיש טוב יותר, איך לטפל בפגמים שנעשו על ידי שימוש לא נכון בעיניים ועוד.

למה כדאי לכם להשתמש ברפואה טבעית על פני הרפואה הקונבנציונלית

רוב הרופאים אינם מקבלים את הדרך הטבעית, כיום, בכדי להיות רופא, צריך ללמוד רפואה במשך 7 שנים ארוכות ואז להתמחות במקצוע וזה לא קל ולא מתאים לכל אחד, הרפואה מבוססת על הסתכלות של המון מקרים דומים ושונים והתייחסות אליהם בזמן הטיפול וכמו כן תיעוד המקרים, כדי שהרופא ידע כיצד לגשת לטפל במקרה מסוים. באופן כללי, הרפואה מבוססת על בדיקת התסמינים של המחלה אצל המטופל, מתן טיפול למטופל ומעקב לראות שהטיפול אכן עוזר. הכלים בהם נעזרים הרופאים או המנתחים בתחום רפואת עיניים, הם מכשירים שונים כמו מכשירים אוטומטיים לבדיקת ראיה, סכינים לביצוע הניתוחים וכמובן מכשיר לייזר לביצוע ניתוח לייזר להסרת משקפיים. כדי לבצע את הבדיקות, הטיפולים והניתוח. מצד שני , נמצאת הרפואה הטבעית, או המשלימה, לעתים קרובות מתייחסים אליה כרפואה מונעת. רפואה זו עיקרה הוא שימוש בתרופות או בטיפולים טבעיים, הדגש בה על יכולתו של גוף האדם לרפא את עצמו בעזרת הנפש או בעזרת צמחים, או תרופות המופקות ללא אמצעים וחומרים כימיים. בתחום הראייה זה בא לידי ביטוי כאשר השיטה הזאת של רפואה מונעת, הוליסטית, משלימה בה למעשה המטופל בעצמו הוא גם המטפל, המטפל מדריך ומלמד את המטופל כיצד להפעיל בצורה נכונה את העיניים, בתחילה הוא לומד מהמטפל כיצד להפעיל את העיניים בצורה נכונה ותוך כדי גם עושה תרגילים לעיניים אשר מחזקים את השרירים של העיניים וכך הראייה מתחילה להשתפר. כמובן שהמטופל יכול ללמוד הכל בעצמו ללא מדריך, אבל אז הוא לוקח על עצמו סיכון גדול,

בתהליך שיפור הראייה המטפל הוא מלווה

בתהליך של השיפור הראייה המטפל הוא המלווה שלכם, שלמד את הנושא לעומקו ולרוחבו וצבר ניסיון רב בעקבות טיפול עקבי במספר רב של מטופלים. כך שתהליך שיפור הראייה הופך להיות הרבה יותר בטוח, קל ומהיר. יש הרבה שחושבים שלא מומלץ לבצע כלל ניתוח לייזר. בדרך כלל הרפואה משתמשת בתרופה, ניתוח או טיפול באופן פיזי שבנאדם אחר מטפל במטופל. במכון מלינסקי השיטה היא אחרת. לכאורה גם הרופאים לא למדו את השיטה הזאת. הרופאים למדו להתרכז באנטומיה של הגוף ולהשתמש בעזרים וכלים חיצוניים כמו תרופות וניתוחים שנוסו על הרבה מטופלים וזמן הטיפול בהם הוא קצר אך יש להם תופעות לוואי. הרפואה לא מחנכת את האוכלוסייה איך לשמור על הבריאות מלכתחילה ולמנוע מחלה. כיום כמגיעים לרופא ויש לו זמן מאד קצוב בשביל לטפל, הרופא מקבל הרבה פציינטים בכל יום, הוא צריך לתת לכל אחד את הטיפול המתאים לו בצורה מהירה מאד. מחוץ לחדרו מצטבר תור ארוך והוא אינו מספיק ב15 דקות לספק למטופל אחד את הטיפול שהוא זקוק לו. כמובן שאין לו זמן לשבת כמה חודשים ולעזור לכם לשפר את הראייה, ללמד אתכם איך נכון להפעיל את העיניים ולשמור על ראייה תקינה. וזהו חיסרון ברפואה הקונבנציונלית.

שמירה על ראייה תקינה

אני מאד מעריך את הרפואה וכאשר הבן שלי לא מרגיש טוב או חלילה יש לו דלקת או הרעלה, אני מיד פונה לבית החולים ומאד מודה לרופאים על העזרה. אך במקרה של שיפור הראייה ושמירה על הראייה אני מעדיף ללמד את הילדים שלי איך נכון להפעיל את העיניים בשביל לא להזדקק למשקפיים או להתפתות לטפל בעיניים על ידי שיטה "קלה" של הסרת משקפיים בלייזר אשר לא נותנת פתרון לזמן ארוך אלא לטווח הקצר, והמחיר שלה גדל לפעמים כבר באופן מיידי על ידי יובש בעיניים, סנוור מאור השמש, וישנן גם בעיות כמו התפתחות של קרקטוקונוס וכדו' ועוד ליקויים בתוך העיניים. דברים שקורים הרבה פעמים באופן מיידי.

החיסרון והבעיה העיקרית ברפואת העיניים הקונבנציונלית הן:

כי סך הכול הראייה היא כמו כושר גופני. אדם ששומר על כושר גופני ועל הבריאות, הכושר נשמר, לא קיים איבר בגוף האדם שאם לא שומרים עליו בצורה נכונה אז הוא לא נהרס.

  • כאשר אתם מטפלים רק בסימפטום הבעיה נשארת ואפילו גדלה.
  • אופן הטיפול הרבה פעמים בא על חשבון פגיעה והרס. (טיפלת במשהו אחד – גרמת נזק למשהו אחר).

שיטה טבעית

מה שאני מציע לכם היא דרך חיים, על ידי טיפול והדרכה בשיטה שלי. כך שאתם מקנים לעצמכם הרגלים בריאים לחיים טובים, תוכלו להשתמש בכלים שתקבלו אצלי בטיפול לפתור המון בעיות בחיים אף שאינם קשורים לשיפור הראייה, תלמדו כיצד להירגע בעצמכם ללא צורך בתרופות, לחיות חיים משוחררים ושמחים יותר ולהחזיר לעצמכם איזון בגוף, רוגע ושלווה, כמו כן תשתנה לכם צורת החשיבה דבר שגם משפיע לטובה על בריאות הגוף כי כל זה הינו ייסוד לפעילות הבלוטות בגוף, מערכת העיכול, המערכת החיסונית הפרשות הורמונים וכל פעילות אחרת שמתבצעת בגוף.

לסיכום הרפואה הקונבנציונלית והדרך הטבעית:

קבלו את ההחלטה הטובה ביותר בשבילכם ובשביל העיניים שלכם ובואו להתחיל לשפר את הראייה בדרך טבעית, הרגע הכי מתאים לשיפור הראייה הוא אתמול, הרגע השני הכי מתאים הוא עכשיו. זהו היתרון הגדול של הרפואה משלימה,שכאשר אתם מטפלים בדבר אחד אתם מועילים לדברים אחרים בגוף שלכם.

מאמרים נוספים

קבלו מתנות מיוחדות לזמן מוגבל!

3 תרגילים עיקריים לשיפור הראייה

מדריך השוואה בין הדרכים לשיפור הראייה

מדריך למניעת הידרדרות הראייה

לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה מכון מלינסקי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

או חייגו עכשיו:

אהבתם את המאמר?! שתפו עם חברים

הירשמו עכשיו לניוזליטר של מכון מלינסקי

נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים מבצעים שווים

והטבות מיוחדות לשיפור הראייה בתהליך טבעי

קבלו עכשיו במתנה!

3 תרגילים לשיפור הראייה

רוצים לשמוע או לשאול אולי לגלות עוד על מכון מלינסקי

עכשיו אתם יכולים לשאול, לשמוע ולגלות
את כל מה שרציתם לדעת על מכון מלינסקי.

קוצר ראייה - רוחק ראייה - מכון מלינסקי
דילוג לתוכן