חשיבות האוויר לבריאות, מערכת חיסונית והעיניים.

חשיבות האוויר לבריאות, מערכת חיסונית והעיניים.

קצת כימיה

האוויר שלנו מורכב מכ 78% חנקן, כ21% חמצן, 0.03% פחמן דו חמצני ועוד כמה גזים אחרים שכולם יחד מהבים פחות מאחוז אחד. אם ריכוס הפחמן הדו חמצני גבוהה מ 0.3% , זה כבר מזיק, ויותר מ-8% היא מנה קטלנית. עם זאת, במציאות המודרנית, אנו נושמים לא רק חמצן, אלא גם פליטות ממכוניות, מפעלים וחומרים מזיקים אחרים.

כמובן שלתושבי כפרים, אזורים הרריים ואפילו מגזרים פרטיים יש יותר מזל – האוויר שם הרבה יותר נקי. עם זאת, איך לפתור את הבעיה אם אתה גר בעיר גדולה, או לא רחוק מייצור מסוכן?

 

 

זכור את הכללים האלה!

 

איוורור קבוע

הליך זה חיוני לא משנה היכן אתה גר. אדם מבלה את רוב זמנו בתוך מבנים סגורים, וכתוצאה מכך מצטברים שם יותר פחמן דו חמצני ומיקרואורגניזמים שעלולים להזיק לגוף. צריך לאוורר את כל הדירה, ולא רק חדרים בודדים. זה נכון במיוחד כאשר אנשים משתמשים בתנורי חימום או מזגנים. יחד עם זאת, רצוי להשאיר דלת קצת פתוחה ולא לסגור אותה לגמרי. אל תעשן בתוך הבית, ואל תיתן לאחרים לעשות זאת – עשן הטבק נעלם במשך זמן רב, וחלק מהמשקעים נשארים על רהיטים.

 

מעקב אחר מצב האוויר בדירה

קודם כל, כדאי לשים לב למכשירי חשמל ביתיים המשפיעים על האוויר. מזגנים, מטהרי אוויר, מחממי מים דורשים ניקוי קבוע. אחרת, פתוגנים עשויים להופיע באוויר. כמובן, אתה צריך לזכור על ניקוי רטוב. ניתן להשתמש במנורות קוורץ גם לניקוי האוויר.

 

מאזן מים

מאזן המים חייב להישמר גם באוויר וגם בגוף – האחד תלוי ישירות בשני. לקיום נורמלי, אדם במשל ממוצע צריך לשתות לפחות 2 ליטר מים. באשר לאוויר, הלחות הרגילה של האוויר היא 40-60% כדי לשמור עליו, כמו גם ריכוז טוב יותר של חמצן באוויר, כדאי להחזיק פרחי בית בבית. בנוסף, ישנם מכשירים מיוחדים – מכשירי אדים אוויר.

 

אורח חיים פעיל

נסו להיות בחוץ לעתים קרובות ככל האפשר, רצוי רחוק מהעיר. אם אתה אוהב ספורט וריצה, עדיף לעשות אותם בבוקר. אצל אנשים שאינם עוסקים בפעילות גופנית, הריאות מופחתות בהדרגה ב-20-30% ובהתאם מכניסים פחות אוויר. ליציבה יש כאן תפקיד חשוב: כאשר אדם מקופף בישיבה והליכה, קיבולת הריאות יורדת משמעותית

 

 

לסיכום:

אל תזלזלו בחשיבותו של האוויר בחיים. יש לזה השפעה גדולה אפילו יותר מתזונה.

על ידי הקשבה לכללים אלו, תשפר את איכות החיים שלך, ואת איכות החיים של יקיריכם.

איננו יכולים לבחור אם לנשום או לא; אבל אנחנו יכולים לשמור על אוויר נקי סביבנו, ועל הגוף שלנו – חזק ובריא.

שמרו על עצמכם והיו בריאים!

בברכה, יהושע מלינסקי.

תוכן עניינים

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

מכון מלינסקי

לשיפור הראיה באופן טבעי

שיפור ראייה טבעי

תמיכה מלאה

ניסיון עשיר

גישה משולבת

תרגילים קלים ונוחים

התאמה אישית לכל אחד

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

מאמרים נוספים: