תרגיל לעיניים "חד חד" שלב 2 – מתקדם

תרגיל לעיניים "חד חד" שלב 2 – מתקדם

תרגיל לעיניים: חד חד

יש הרבה תרגילי עיניים לשיפור הראייה, היום אנחנו נלמד את החלק המתקדם של התרגיל לעיניים "חד חד" (למי שעדיין לא ראה את התרגיל מומלץ מאוד לראות, תרגיל לעיניים חד חד. כי היום נעסוק בחלק השני של התרגיל). תרגיל עיניים "חד חד" הוא למעשה אחד מתרגילי עיניים היותר חשובים בתהליך לשיפור הראיה, ויש לא מעט מהלקוחות שנמצאים בתהליך, שרק בעזרת תרגיל זה שיפרו כמה מספרים.

 

יש הרבה תרגילי עיניים לשיפור הראייה, היום אנחנו נלמד את החלק המתקדם של התרגיל לעיניים "חד חד" (למי שעדיין לא ראה את התרגיל מומלץ מאוד לראות, תרגיל לעיניים חד חד. כי היום נעסוק בחלק השני של התרגיל).

תרגיל עיניים "חד חד" הוא למעשה אחד מתרגילי עיניים היותר חשובים בתהליך לשיפור הראיה, ויש לא מעט מהלקוחות שנמצאים בתהליך, שרק בעזרת תרגיל זה שיפרו כמה מספרים.

תרגיל "חד חד"- שלב מתקדם

שלום חברים, היום אנחנו נלמד את החלק המתקדם של התרגיל לעיניים "חד חד" (למי שעדיין לא ראה את התרגיל מומלץ מאוד לראות, כי היום נעסוק בחלק השני של התרגיל).

תרגיל עיניים "חד חד" הוא למעשה אחד מתרגילי עיניים היותר חשובים בתהליך לשיפור הראיה, ויש לא מעט מהלקוחות שנמצאים בתהליך, שרק בעזרת תרגיל זה שיפרו כמה מספרים.

 

שיפור ראייה טבעי

תמיד יש לאן להתקדם

ראשית נקדים ונאמר דבר מאוד חשוב, צריך לדעת שלתוצאות שאתה או את הגעתם בעזרת תרגילים מסוימים לשיפור ראיה, זה לא אומר שזה התרגיל וזו התוצאה, אלא הכל תלוי במשך זמן התרגול ובמיומנות. כמו שלא דומה אדם שלמד לנגן על גיטרה לפני שבוע לרמה של אדם שלמד לנגן לפני חצי שנה או יותר, כך בתרגילים לשיפור ראיה, תמיד יש לאן להתקדם,ואם לא הצלחתם להשיג תוצאה מסוימת עם תרגיל מסוים, אז עם הדרכה נכונה ותרגול יותר מדויק תגיעו לתוצאה הרבה יותר טובה.

בסיס התרגיל "חד חד"

ראשית נסביר את בסיס התרגיל, הכלי שאנו נותנים למוח בתרגיל "חד חד".

שהוא : ההבנה שלא צריך להתערב במערך הראיה, וזה מאד קריטי בתהליך לשיפור הראיה, משום שכל התערבות שלנו בתהליכים שקורים בגוף ע"י התת מודע זה רק מהווה הפרעה.

בדומה למערכת העיכול, כשאנו אוכלים יש לנו את השליטה מה להכניס לפה  אבל על מערכת העיכול אין לנו שליטה, זאת אומרת שבשביל לעזור למערכת העיכול אנחנו לא נעשה תרגילים ונאמץ את שרירי הבטן אלא ניתן למערכת העיכול את התנאים הנכונים כדי לעבוד בצורה טובה.

לדוגמא לנוח לאחר הארוחה, וכן במערכת החיסון, שבשביל שתעבוד יותר טוב אנחנו לא נתאמץ, אלא ננוח וכך היא תעבוד בצורה הכי טובה, אותו העניין במערכת הראיה שהיא מערכת שעובדת ע"י התת מודע, אנחנו רק בוחרים על מה להסתכל, אבל כל ההתאמה של הראיה המיטבית שזהו תהליך מורכב, נעשית ע"י התת מודע, ולכן כל התערבות שלנו במערכת הראיה ע"י מאמץ זה רק מהווה הפרעה.

עד כאן בקצרה הסבר הבסיס של תרגיל "חד חד", שנותן הרבה תוצאות טובות גם ברמה הבסיסית שלו.

 

"להתאהב מחדש"

יש כמה רמות בתוך תרגילי עיניים לשיפור הראייה, עכשיו נעבור לרמה הבאה של התרגיל שתגרום לאותו תהליך לעבוד הרבה יותר טוב והרבה יותר חזק.

מה שקורה ברוב המקרים של בעיות עיניים, זה שהן איבדו את האנרגיה ואת החיות, כמו שאדם יכול לאבד את האנרגיה  ולהפוך מאדם חי ותוסס ומלא אנרגיה, לאדם אפאטי שלא מגיב לכלום ושום דבר לא מעניין אותו.

אותו דבר יכול לקרות לראיה שלנו, ולא רק לראיה אלא לכל חמשת החושים שלנו, ומה הפתרון לדבר הזה? הפתרון הוא מאוד מאוד פשוט, ל ה ת א ה ב , כן, פשוט להתאהב בעולם שסביבנו, ליהנות מכל מה שאנו רואים, ולא לקבל הכל כמובן מאליו!

הסטטיסטיקה מראה שלמוזיקאים אין יחסית בעיות שמיעה גם בגיל מבוגר, ולמה?

כי מוזיקאים מלאים באנרגיה באוזניים שלהם מהאהבה לשמיעה ולכן כשהכול זורם בצורה טובה אז לא נוצרות בעיות שמיעה, אותו דבר בראיה,  שנתחיל למלא את העיניים שלנו להתאהב במה שאנו רואים, אז אנחנו פשוט נזרים אנרגיה לעיניים וכך העיניים יתחילו להתעורר לחיים, והתהליך הזה  גורם לעיניים להבריא אפילו ממחלות כרוניות, וזה משוט מדהים לראות את זה.

טוב, אז הבנו שצריך להתאהב בעולם שסביבנו, אבל איך עושים את זה? איך גורמים לעצמנו להתפעל ממה שאנחנו רגילים לראות כבר המון שנים?

בשביל להבין זאת נסביר בקצרה איך עובדים החושים שלנו, ולמה חוש הראיה הוא הכי חשוב מכל חמשת החושים.

 

תפקיד חמשת החושים

האדם מתקשר עם העולם וחווה את העולם דרך חמשת החושים שהם: ראיה, שמיעה, מישוש, ריח וטעם.

לפי הנתונים של המדע  התקשור של האדם עם העולם הוא  ב-80% דרך חוש הראיה, ובכ- 20% דרך שאר החושים. זאת אומרת,  שהראיה היא הדבר המרכזי בתפקוד שלנו במשך היום, ולא סתם רואים שעצב השמיעה הוא עבה פי כמה משאר העצבים בגוף, אז דרך החושים אפשר להסתדר עם העולם, אבל דרכם אפשר גם ליהנות מהעולם.

אז איך נהנים מהחושים? יש שני דברים שמאוד חשוב לעבוד עליהם,

דבר ראשון: לחיות את הרגע.

להבין שליהנות מהחיים זה ליהנות מהרגע, והרגע הזה הוא בעצם החיים, ולא לחשוב על מה שהיה לפני, או מה צריך לקרות עוד מעט  אלא פשוט לחיות את הרגע וליהנות ממה שאנחנו עושים עכשיו.

דבר שני: לא להתרגל.

הרבה פעמים אנחנו עושים משהו שאנו אוהבים, אבל לא נהנים רק בגלל שהתרגלנו, לדוגמא, אדם שקנה איזה רכב מפואר, בהתחלה הוא ממש נהנה מכל נסיעה, אבל אם יעבוד כנהג על הרכב הזה ויתרגל לנהוג בו כל היום, אז הוא יפסיק ליהנות, ונצטרך להזכיר לו שהוא נוהג ברכב מפואר, כך בכל דבר בחיים, בשביל ליהנות ממה שאנו עושים, צריך להתלהב בכל פעם מחדש, ולחפש משהו חדש ומעניין, או דבר שלא שמנו לב אליו במשהו שכבר עשינו או ראינו, ולא לתת להרגל למנוע מאיתנו ליהנות ממה שאנחנו עושים או רואים.

הדבר הזה ממש מעלה את היעילות של תרגילי עיניים לשיפור הראייה

 

Раз в 20 минут - полчаса закройте глаза на минуту, две и максимально расслабьте их.

פשוט ליהנות

מה שאנו צריכים לעשות זה פשוט להסתכל סביבנו וליהנות, פשוט רק ליהנות ממה שאנו רואים, כל עץ.. כמה גוונים יש בו, מהשמיים.. מהעננים.. איזה תמונה יפה זו, איזו יפה השקיעה, איזה יפה הזריחה, כל בעל חיים שאנחנו רואים, כל דבר הוא משהו מיוחד, כל בעל חי הוא מדהים בפני עצמו, כל זבוב, כל פרפר, איזה יופי.. איך הוא עף.., כל דבר הוא תמונה.., כל מכונית שאנו רואים, כמה מעצבים ישבו עליה.., כל בית, כמה אנשים תכננו אותו וחשבו על כל פרט, וכך כל דבר ודבר שנמצא סביבינו צריך רק להתבונן ופשוט ליהנות ממה שאנו רואים, וברגע שאנו מתבוננים בכל דבר ודבר ולא מקבלים אותו כמובן מאליו, אנו מתחילים להתאהב במה שאנו רואים, ואז העיניים מתחילות לקבל אנרגיה, מתחילות לקבל חיות, וזה הבסיס להבראת העיניים.

שלושת הכללים החשובים

עכשיו אני רוצה לגלות לכם שלושה כללים מאד הכרחיים בשביל ליהנות מהחושים שלנו, ולא משנה איזה חוש. ולמעשה אלו שלושת השלבים שאנו עובדים עליהם בתרגיל "חד חד".

שלב ראשון: להיות כאן ועכשיו, אדם נמצא היכן שנמצאות מחשבותיו, לכן בזמן התרגול צריכים להיות מרוכזים אך ורק בתרגול, לא במה שעשינו לפני, ולא לתכנן את מה שאנחנו צריכים לעשות עוד מעט, אלא להתרכז אך ורק במה שאנו עושים, וליהנות ממה שאנו רואים.

שלב שני: לא להשוות, להיות עסוקים במה שאנו רואים עכשיו, ולא להתעסק באיך ראיתי קודם, מאיזה מרחק, והאם ראיתי יותר ברור או פחות ברור, אלא לחיות את המצב הקיים וליהנות מן הנתונים הקיימים, וליהנות ממה שאני רואה עכשיו.

שלב שלישי והכי הכי חשוב: להיות משוחרר, החושים שלמו עובדים הכי הכי טוב כשאנו משוחררים, כמו שבשביל לשמוע טוב לא נאמץ את האוזניים, ובשביל לעזור לגוף אחרי אוכל לא נתאמץ אלא ננוח, אותו דבר עכשיו, פשוט להיות משוחרר, וגם אם אתה חושב שאם תתאמץ לראות יותר טוב אתה תעזור לראיה להשתפר, אז תדע שאם תהיה משוחרר אתה תעזור הרבה יותר!

לסיכום:

המטרה שלך בתרגיל היא להתאהב בעולם ובכל מה שסביבך, את האימון צריך לקחת לכל מקום שאתה הולך, ולהסתכל על כל דבר ולינות, והשיטה? לחיות כאן ועכשיו, לא להשוות, ולהיות מ ש ו ח ר ר.

ממליץ לך ללמוד את התרגיל: יוגה לעיניים

הרשםי לערוץ יוטיוב שלנו: https://www.youtube.com/channel/UC1lzk19fIfDCajy2r4Ab8lA 

בקרו לפייסבוק שלנו: https://www.facebook.com/NaturalEyeHealing/

הצטרפו לאינסטגרם שלנו: https://www.instagram.com/malinsky66/

מאמרים נוספים

קבלו מתנות מיוחדות לזמן מוגבל!

3 תרגילים עיקריים לשיפור הראייה

מדריך השוואה בין הדרכים לשיפור הראייה

מדריך למניעת הידרדרות הראייה

לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה מכון מלינסקי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

או חייגו עכשיו:

אהבתם את המאמר?! שתפו עם חברים

הירשמו עכשיו לניוזליטר של מכון מלינסקי

נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים מבצעים שווים

והטבות מיוחדות לשיפור הראייה בתהליך טבעי

קבלו עכשיו במתנה!

3 תרגילים לשיפור הראייה

רוצים לשמוע או לשאול אולי לגלות עוד על מכון מלינסקי

עכשיו אתם יכולים לשאול, לשמוע ולגלות
את כל מה שרציתם לדעת על מכון מלינסקי.

קוצר ראייה - רוחק ראייה - מכון מלינסקי
דילוג לתוכן