האושר שתרגישו לאחר שיפור הראייה

האושר שתרגישו לאחר שיפור הראייה

האושר ייחודי בכך שהוא מטרה בפני עצמה, זאת משום שחשיבותן של יתר המטרות שהאדם מציב לעצמו במהלך חייו נובעות מהאמונה שבסופו של דבר הן יעניקו לו אושר, באופן עקיף או ישיר ( וויקפדיה ערך: אושר). דוגמה קטנה להרגשה הזאת שנקראת אושר: הצלחתי לעשות משהו שמאוד רציתי לעשות ולא חשבתי שאני מסוגל לעשות אותו. אני רוצה שתרגישו את ההרגשה הזאת כשתצליחו לשפר את הראייה שלכם בדרך טבעית. האם אתם מכירים את ההרגשה הזאת? הרגשת סיפוק, הרגשה שאין דבר העומד בפני הרצון. הרגשה שהכול אפשרי.

אין ספק שהרפואה הקונבנציונלית מתקדמת מאוד היום

לפני 30 ו-40 שנה לא היו מסוגלים לטפל בבעיות שכיום הטיפולים בהן מתבצעות מדי יום, ובפרט בתחום הראייה. על אחת כמה וכמה, בעבר לא ידעו לטפל בעיניים  או שלא ניסו לטפל בהן, לפחות בעולם המערבי. ברפואה האלטרנטיבית או בשם השני שלה- הרפואה המשלימה ניתן בעזרת הנפש והגוף בלבד, ללא עזרים חיצוניים כמעט וכמובן ללא תרופות, לרפא הרבה מחלות ולטפל בבעיות אף בתחום הראייה, כל זאת בעזרת כלים כמו NLP, דמיון מודרך, תרגילי עיניים, ועוד.

הנפש משפיעה על הגוף

אני רוצה לערוך ניסוי קטן ולהוכיח לכם כיצד הנפש משפיעה על הגוףכיצד חשיבה חיובית משפיעה על מצב הרוח. בעזרת תרגיל קטן של דמיון מודרך אתם תרגישו את הרגשת האושר, לאחר שתראו חד ותיפטרו אחת ולתמיד מהמשקפיים או מעדשות המגע שלכם. נסו להיות במקום רגוע, ולכבות את הטלפון שלכם או כל מקור רעש אחר לכמה דקות. החשיכו את החדר מעט, ונסו לדמיין עכשיו ולחשוב שאתם במצב הבא:
* לאחר שכבר התייאשתם מהוצאות מיותרות על משקפיים ועדשות מגע שרק הולכות וגדלות כל שנה, נרשמתם אלינו לשיטת מלינסקי לשיפור הראייה בדרך טבעית.
* באתם אלינו לפגישה והתרשמתם לטובה מהשירות האדיב, מההסברים הפרטניים והמידע על השיטה שעובדת וכמובן ראיתם את כל הסרטונים, והמשובים של אלו שהצליחו לשפר את הראייה ולהיפטר מהמשקפיים.
* אתם מוכנים להתחיל בעצמכם לשפר את הראייה. קיבלתם את הכלים הנחוצים לכך, את השיעורים, את טבלת בדיקת הראייה הביתית והוראות לביצוע התרגילים השונים כפי שהתרשמנו בפגישה.
* לאחר שבועיים עד חודש  רואים את השיפור הראשון, רבע מספר כבר ירד, הרגשה של התחלה טובה.
* עברו חודשיים וכבר הורדתם בין מספר שלם ולמספר וחצי של שיפור, המשקפיים שהתחלתם איתן את שיפור הראייה כבר לא מתאימים לכם, צריך משקפיים עם מספר נמוך יותר, וכך הלאה עד לרגע המיוחל של שיפור הראייה לגמרי, מספר 0 במשקפיים. אתם לא צריכים אותם יותר.
* בדיוק באותו הרגע, אנשים לא מודים בכך, הם הולכים למקום שקט וצורחים: יש, עשיתי את זה לא האמנתי בתחילה שזה יתכן אבל זה אפשרי, השקעתי המון, בעיקר זמן לביצוע התרגילים, אבל זה משתלם. אני פשוט לא מאמין שעשיתי את זה!
* נסו לדמיין את ההרגשה הזאת, אבל תזכרו את עצמכם עכשיו, עם המשקפיים ותזכרו זאת לאחר שתיפטרו מהמשקפיים לתמיד.

זאת הרגשה של סיפוק שמובילה לאושר.

* לאחר שהצלחתם לשפר את הראייה, התהליך לא נגמר, עכשיו החיים שלכם משתנים לגמרי, יצרתם לעצמכם הרגל בריא וטוב להמשך החיים. כלי שבעזרתו תוכלו להתמודד עם הרבה בעיות ומכשולים שיצוצו במהלך חייכם, לא רק בתחום הראייה.
* תמשיכו לאמן את העיניים שלכם כדי שימשיכו לראות טוב, אל דאגה אתם כבר תתרגלו לעשות זאת באופן אוטומטי, לאחר שתרכשו את המיומנות.
* ההתלהבות שלכם תגדל, תרצו לעזור לאחרים בשיפור הראייה ותרצו שהם יראו איך הצלחתם לשפר את הראייה שלכם לבד, ללא ניתוחים וללא עזרים.
* תרכשו לעצמכם ידע עצום ותכירו את הגוף שלכם ותתחברו אל הנפש שלכם, בעזרת כלי הדמיון המודרך שתלמדו,כמו כן תדעו כיצד להישאר רגועים במצבים שאנשים נלחצים מהם.
* תוכלו לישון טוב יותר בלילה, מאחר שכאבי העיניים שהיו לכם מצפייה במחשב או בטלוויזיה, ייעלמו תדעו כיצד להרפות את השרירים ולתת מנוחה לעיניים כי למדתם איך עושים זאת. החיים יהיו טובים יותר, רגועים יותר, שמחים יותר ומאושרים יותר, לא תהיו תלויים באיזה "קביים מלאכותיים" שנמצאים על העיניים ומגבילים אתכם.

הצלחות אישיות מובילות אל האושר

הצלחות אישיות מובילות אל האושר, למשל איפה האושר יהיה יותר גדול, כשמציעים לכם ממתק טעים אך לא בריא לשיניים לאכול אותו, או להימנע מאותו ממתק. כאשר תאכלו את הממתק הלא בריא, האושר הוא מידי אך קצר מאד. וכאשר תימנעו מאכילת הממתק הלא בריא האושר יגיע מעט לאחר מכן אך הוא יהיה ארוך יותר. כך גם בשיפור הראייה בדרך טבעית, רק שההבדל הוא שכאשר תשפר את הראייה שלך האושר ימשך לכל החיים. תחליטו את ההחלטה הנכונה ובואו לשפר את הראייה שלכם בדרך טבעית.

מאמרים נוספים

קבלו מתנות מיוחדות לזמן מוגבל!

3 תרגילים עיקריים לשיפור הראייה

מדריך השוואה בין הדרכים לשיפור הראייה

מדריך למניעת הידרדרות הראייה

לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה מכון מלינסקי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

או חייגו עכשיו:

אהבתם את המאמר?! שתפו עם חברים

הירשמו עכשיו לניוזליטר של מכון מלינסקי

נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים מבצעים שווים

והטבות מיוחדות לשיפור הראייה בתהליך טבעי

קבלו עכשיו במתנה!

3 תרגילים לשיפור הראייה

רוצים לשמוע או לשאול אולי לגלות עוד על מכון מלינסקי

עכשיו אתם יכולים לשאול, לשמוע ולגלות
את כל מה שרציתם לדעת על מכון מלינסקי.

קוצר ראייה - רוחק ראייה - מכון מלינסקי
דילוג לתוכן