חשוב מאד: תשמרו על בריאות העיניים שלכם

חשוב מאד: תשמרו על בריאות העיניים שלכם

בריאות העיניים

אני רוצה לדבר אתכם ולהעלות לכם את המודעות לגבי שמירת הבריאות הבסיסית של העיניים. העיניים שלכם “רואות” זה אמיתי!

אם העיניים שלכם באמת חשובות לכם, אתם צריכים לשמור על הבריאות שלהן. תשאלו אנשים שאיבדו את הראייה, הם יגידו לכם שהיו משלמים כל הון שבעולם כדי שתחזור להם הראייה החדה, כאשר הראייה מתקלקלת זה דבר נורא. טבעו של האדם הוא להעריך דברים רק אחרי שהוא מאבד אותם.

 אם לא הייתם מסוגלים לראות לא הייתם מסוגלים לקרוא את המאמר הזה. אתם צריכים לשמור על המצב הקיים, ולא לתת לו להידרדר, מאחר שחס וחלילה תמיד דבר זה יכול להילקח ממכם. חשוב מאד שתהיו מודעים לעניין.

אני רוצה לשתף אתכם במקרה אישי שקרה. לפני זמן לא רב אשתי רצתה לנקות את העובש מהקיר שהצטבר בגלל הרטיבות בחורף, היא ניקתה אותו מאד יפה בעזרת אקונומיקה. לאחר מספר ימים כאבו לה העיניים במשך שבוע שלם.

העיניים הרגישו שדבר זה אינו טוב להן וביטאו זאת בצורה מאד בוטה של כאב ואדמומיות. מערכת העצבים התריעה על ידי הכאב, שזה דבר שאינו טוב לגוף.

טיפים חשובים

* כל הנשים היקרות שלנו כאשר אתן מכבסות, מנקות ומקרצפות עם חומרים כימיים למיניהם כמו למשל לניקוי תנורים, רצפות או חלונות ואקונומיקה, תיזהרו ותשמרו מרחק, מאחר שזה אינו בריא לעיניים. תשתדלו לפתוח חלונות ולאוורר את החדר ואם יש לכם תשתמשו בכפפות ובמשקפי מגן ואפילו במסיכה לפנים כדי לא לשאוף את האדים הרעילים.

* לכל הגברים, כאשר אתם עובדים או מתקנים משהו, עובדים עם עץ, מתכת ומרימים חפצים, תיזהרו משבבים שיכולים חס וחלילה לעוף לעיניים. תשמרו על העיניים שלכם וטוב אם תשימו משקפי מגן על העיניים בזמן עבודה.

* לצעירים שבינינו, שרוכבים על אופנועים, תשתדלו לנהוג עם קסדה שיש לה זכוכית מגן שתכסה את העיניים או אפילו עם משקפיים, שחס וחלילה לא יכנס איזה גוף זר לעיניים.

* אם אתם שוחים בבריכה מלאה בכלור, אל תפקחו את העיניים שלכם מתחת למים, מפני שזה יכול לפגוע בהן, לצרוב אותן ואז הן יהיו אדומות וכואבות. תרכיבו משקפת כך תוכלו למנוע ולחסוך מעצמכם הרבה כאב.

אתם צריכים לחשוב קדימה ולהיות זהירים מפני שהעיניים הן איבר עדין. מאד קל לפגוע בו מאד קשה לטפל בו. יותר קל להימנע מהבעיות מאשר לטפל בהן מאוחר יותר. תשמרו על העיניים שלכם כי איתן אתם רואים את העולם.

אצלנו בשיטת מלינסקי לשיפור הראייה בדרך טבעית  תלמדו כיצד לשמור על העיניים שלכם ולשפר את הראייה. אנו ניתן לכם את הכלים המתאימים בעזרת טכניקות שונות שבהם תוכלו להשתמש גם מעבר לתחום של שיפור הראייה, ולחיות חיים טובים יותר ובריאים יותר. השיטה שלנו היא בטיחותית, קלה ויעילה!

בעזרת תרגילים יעילים ובעזרת ליווי של מומחים אתם תוכלו להיפטר ממשקפי הראייה ומעדשות המגע בזמן קצר ולראות חד כמו לפני שהתחלתם להרכיב משקפים.

 

תוכן עניינים

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

מכון מלינסקי

לשיפור הראיה באופן טבעי

שיפור ראייה טבעי

תמיכה מלאה

ניסיון עשיר

גישה משולבת

תרגילים קלים ונוחים

התאמה אישית לכל אחד

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

מאמרים נוספים: