4 יסודות מוצלחים לשיפור הראייה

4 יסודות מוצלחים לשיפור הראייה

היסודות שאתם צריכים לדעת!

 

יסודות מוצלחים לשיפור הראייה

 

יסוד 1 – מספר נכון במשקפיים ועדשות מגע

היסוד הראשון — מספר נכון במשקפיים. חשוב להרכיב משקפיים במידה קצת יותר נמוכה. אך גם לא טוב להיות עם המשקפיים במספר מידי נמוך ממה שאתם צריכים. מומלץ להרכיב רבע או חצי מספרת פחות ממה שאתם צריכים לראייה תקינה ב100% למרחק.

יסוד 2 – שינה תקינה

היסוד השני — שינה תקינה אתה צריך לישון שעות שמספיקות לגוף שלך. בגילאים שונים הגוף צריך זמן שינה שונה. מגיל 6 עד 13 צריכים לישון — 11-9 שעות. מגיל 14 עד 24 צריכים לישון 8-10 שעות. .מגיל 25 עד 65 צריכים לישון 7-8 שעות ביום. לא טוב לישון פחות אך גם לא טוב לישון יותר מזה. אם זה קורה פעם בה… לא נורא. אך חוסר שינה באופן קבוע פוגע בבריאות הגוף בכלל ובעיניים בפרט. לא כדאי לזלזל בזה, כי המחיר שאנו משלמים על כך — מידי גבוהה.

יסוד 3 – לשתות מים כמה שגוף צריך

הבסיס השלישי לשיפור הראייה הוא — לשתות מים. צריך לשתות מים מכמות שהגוף צריך בשביל איזון נוזלים נורמלי בגוף. איך אפשר לדעת כמה אתה צריך לשתות? פשוט מאוד. מכפילים את המשקל של הגוף שלך כפול 30 מיליליטר ומקבלים כמות מים נדרשת לגוף שלך. למשל בן אדם ששוקל 50 קילו צריך לשתות ביום בממוצע — ליטר וחצי מים. בן אדם ששוקל 100 קילו — צריך לשתות 3 ליטר מים ביום. המים מאוד חיוניים לגוף, במיוחד בשביל העיניים. חוסר נוזלים פוגע בגמישות ובכך מקשה על פעולות של מיקוד, פוקוס ופעולות אחרות של העיניים ופוגע בהחלפת חומרים שיכול לגרום ליובש בעיניים ואף למחלות כמו קטרקט, גלאוקומה ומחלות אחרות של העיניים.

יסוד 4 – לשמור על מצב הרוח חיובי ורוגע נפשי

בסיס רביעי לשיפור הראייה מוצלח — לשמור על מצב הרוח חיובי ורוגע נפשי! עוד אמר דוד המלך בתהילים “עששה מכעס עיני”. כעס, עצבות, דיכאון פוגעים בעיניים והורסים את הראייה שלך. אחר כך הם הורסים גם דברים אחרים בגוף, אך העיניים הכי מהר נפגעות אם מצב רוח לא טוב, שנמשך זמן רב. לכן תלמד לקחת דברים בפרופורציה. דע לך שמצב הרוח זה לא כמו רוח במזג האוויר שאין לך שליטה עליו. אתה צריך ללמוד ולהתאמן איך לחשוב בצורה חיובית, איך לקבל דברים בפרופורציה. קצת יותר בקלות עם יותר אמונה. זה שווה קצת להתאמן בזה, כי מצב הרוח שלך מאוד משפיע על הבריאות שלך, הצלחה בחיים, וחוץ מזה, הרבה יותר כיף לחיות אופטימי. במיוחד שזה מאוד משפיע על אנרגיה וחיות של עיניים שלך.

לסיכום יסודות מוצלחים לשיפור הראייה:

אם אתה רוצה שתהליך של שיפור הראייה שלך יהיה קל ומהיר שמור על ארבע יסודות האלה:

  1. תרכיב משקפיים במידה קצת יותר נמוכה ממה שאתה צריך.
  2. תישען שעות שמספיקות לגוף ולעיניים שלך
  3. תשתה מים לפי משקל הגוף שלכם.
  4. שמור על מחשבות חיוביות ותקבל את הדברים עם חיוך.

כל זה ייתן בסיס מצוין לשיפור הראייה ושמרה על הראייה תקינה לאורך החיים. אם היה לך קצת מעניין או מועיל שתף עם חברים. יחד נעשה עולם טוב יותר!

המשך יום נפלא!

יהושע מלינסקי

תוכן עניינים

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

מכון מלינסקי

לשיפור הראיה באופן טבעי

שיפור ראייה טבעי

תמיכה מלאה

ניסיון עשיר

גישה משולבת

תרגילים קלים ונוחים

התאמה אישית לכל אחד

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

מאמרים נוספים: