רוצים ראייה חדה? אתם צריכים דרך, לא תוצאה.

אתם צריכים דרך, לא תוצאה.

הצלחה בשיפור ראייה דורשת קביעות.

הצלחה בשיפור ראייה דורשת קביעות

כדי להגיע לאן שאני רוצה, אני צריך להשקיע הרבה מאמץ, וכדי לשמור על ההישגים כך שלא תהיה הידרדרות, אני צריך להמשיך כל הזמן בהרגלים קבועים. רק כך אני יכול להגיע אל המטרה שלי.

אדם שהיה שמן ורָזָה, צריך לשנות את הרגלי האכילה שלו. אם לא יעשה זאת, יגיע שוב להשמנה.

אדם שעבד קשה להגיע לכושר וכעת נמצא בכושר טוב, חייב לבצע פעילות ספורטיבית כדי לשמור על הכושר.

הסטטיסטיקה מספרת דבר מדהים — יותר מ-90% מהזוכים בלוטו נקלעים לחובות גדולים יותר ממה שהיו להם קודם, ומהר מאוד. מדוע? כי הם לא שינו את ההרגלים שלהם, ההתנהלות הכלכלית והיחס לכסף. אם בעבר הם היו מבזבזים 10,000 ש"ח בקלות ולא התרגלו להשקיע או לחסוך, כעת יש להם מיליון והם יודעים מצוין איך לבזבז אותו – זה מה שהם רגילים לעשות.

בריאות העיניים וראייה חדה צריכים שינוי אורח חיים.

בשביל לשפר ראייה צריך שינוי אורח חיים

אחד העקרונות החשובים שעלינו ללמוד בתהליך שיפור הראייה הוא כיצד להפוך זאת לאורח חיים. תהליך שיפור הראייה הוא התחלה, אך אם השימוש הנכון בעיניים לא יהיה אורח חיים, אזי כמו כל התחלה ללא הגעה אל היעד — אין לכך משמעות.

אי אפשר לצפות לקבל תוצאות כאן ועכשיו, לסיים את העניין ב"זבנג וגמרנו". לכן משקפיים ועדשות מגע הם לא באמת פתרון — המספר עולה, וגם בניתוח לייזר, כמעט ב-50% מהמנותחים המספר ימשיך לעלות, אפילו כשאומרים שהמספר כבר מתייצב.

אם יש אסטרטגיה, שיטה טובה, וגם הדרגתיות, אפשר לבנות גם את המודעוּת וגם את האישיות, ולהטמיע את השיטה חזק חזק לחיי היומיום שלנו. ברגע שהדבר הופך לחלק מהשגרה שלכם, הוא כבר חלק מכם. רק כך תשמרו על התוצאות של שיפור הראייה ועל כל שאר הדברים אצלכם בחיים.

אז איך עושים זאת?

איך עושים שינוי ומשפרים ראייה

הזיכרון מתעדכן בטווח שבין שלושה שבועות לחודש וחצי. אחרי שהראייה משתפרת, עלינו להמשיך לבצע תרגילים באופן אינטנסיבי — 30, 40 או 60 דקות ביום, אפילו שאנחנו כבר רואים היטב. לאחר כ-40 יום הגוף כבר התרגל והטמיע את השיטה, ואפשר להקטין את המינון, אך חשוב לשמור לא לשוב להרגלים הרעים. הלוא הראייה שלכם הייתה טובה בהתחלה, ואז הידרדרה. אם כן, יש לראות מה הייתה הסיבה להידרדרות הראייה, ולדאוג שזה לא יחזור על עצמו.

לכל דבר בעולם יש סיבה, יש דרך שבה דברים קורים. אם צועדים בדרך מסוימת, לשם מגיעים. אם אתם בוחרים דרך שמגיעה לחיפה, אל תצפו להגיע לירושלים. אם תזרעו גרעינים של אבטיח, אל תצפו שיגדל משם מלפפון. צריך לראות מה הם הגורמים שהובילו לקלקול הראייה ולטפל בהם, כי אם לא — שוב תהיה הידרדרות.

מה הם הגורמים שמביאים לקלקול ראייה ואובדן בריאות לעיניים?

מה הם הגורמים שמביאים לקלקול ראייה ואובדן בריאות לעיניים:

יש דברים מדויקים שגורמים לקלקול הראייה והנה הם: שימוש לא נכון בעיניים, מאמץ יתר, חוסר בהפסקות, חוסר שינה, לחץ נפשי, הרכבה של משקפיים ורדיפה אחר מספר חד במשקפיים. אם הם מצטברים יחד, עוצמתם כפולה ומכופלת. אם לא תקפידו להישמר מפניהם, אל תצפו שהראייה תישאר כמו שהיא. היא תידרדר שוב! זוהי המציאות.

לכן אתה צריך לא את התוצאות זמניות, אלא הדרך הנכונה

 

לכן אתה צריך לא את התוצאות זמניות, אלא הדרך הנכונה להגיע לראייה חדה

לכן, עצתי היא לא לכוון אל התוצאה, אלא אל הדרך. אם הדרך הנכונה היא המטרה שלכם, לחיות נכון, תוכלו לדבוק בשביל הזה, וממילא כבר תגיעו אל היעד. מי שרוצה לרזות, מטרתו האמיתית צריכה להיות שינוי הרגלי האכילה. מי שרוצה להיכנס לכושר, מטרתו צריכה להיות אימונים סדירים.

המטרה שלכם היא ללמוד איך להשתמש נכון בעיניים ואיך לשמור על טונוס שרירי העיניים באמצעות תרגול בן 10-5 דקות ביום באופן קבוע. אם זו תהיה המטרה, אתם תגיעו אל היעד, וגם תישארו בו.

הרבה בהצלחה ולהשתמע,

יהושע מלינסקי

מאמרים נוספים

קבלו מתנות מיוחדות לזמן מוגבל!

3 תרגילים עיקריים לשיפור הראייה

מדריך השוואה בין הדרכים לשיפור הראייה

מדריך למניעת הידרדרות הראייה

לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה מכון מלינסקי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

או חייגו עכשיו:

אהבתם את המאמר?! שתפו עם חברים

הירשמו עכשיו לניוזליטר של מכון מלינסקי

נרשמים ומקבלים עדכונים שוטפים מבצעים שווים

והטבות מיוחדות לשיפור הראייה בתהליך טבעי

קבלו עכשיו במתנה!

3 תרגילים לשיפור הראייה

רוצים לשמוע או לשאול אולי לגלות עוד על מכון מלינסקי

עכשיו אתם יכולים לשאול, לשמוע ולגלות
את כל מה שרציתם לדעת על מכון מלינסקי.

קוצר ראייה - רוחק ראייה - מכון מלינסקי
דילוג לתוכן