עין עצלה – ליקויי פזילה

בקצרה: פזילה היא לקות ראייה שמופיעה אצל 3-5% מהאוכלוסייה, לפעמים מיד אחרי הלידה ובמקרים אחרים בהמשך החיים ובעיקר בשלב הילדות. מעבר להשלכות האסתטיות, הראייה של אדם בעל פזילה אינה מיטבית, ולכן מומלץ לטפל בבעיה בהקדם וכמובן באופן מקצועי.

עין עצלה – ליקויי פזילה

בקצרה: פזילה היא לקות ראייה שמופיעה אצל 3-5% מהאוכלוסייה, לפעמים מיד אחרי הלידה ובמקרים אחרים בהמשך החיים ובעיקר בשלב הילדות. מעבר להשלכות האסתטיות, הראייה של אדם בעל פזילה אינה מיטבית, ולכן מומלץ לטפל בבעיה בהקדם וכמובן באופן מקצועי.

עין עצלה

עין עצלה היא לקות ראייה נפוצה למדי – בין 2 ל-4 מכל 100 בני אדם סובלים ממנה, ולמעשה זהו הגורם הרווח ביותר לראייה לא תקינה בקרב ילדים. מודעות לבעיה, תשומת לב לסימפטומים שלה, אבחון מוקדם וטיפול מתאים מבטיחים תיקון יעיל ומונעים פגיעה חמורה יותר. בעמוד זה תמצאו מידע מקיף בנושא והמלצות חשובות.

ליקויי פזילה

פזילה היא לקות ראייה שמופיעה אצל 3-5% מהאוכלוסייה, לפעמים מיד אחרי הלידה ובמקרים אחרים בהמשך החיים ובעיקר בשלב הילדות. מעבר להשלכות האסתטיות, הראייה של אדם בעל פזילה אינה מיטבית, ולכן מומלץ לטפל בבעיה בהקדם וכמובן באופן מקצועי.

 

מידע נוסף:

מה זה עין עצלה?

עין עצלה זו עין חלשה שהראיה בה כלל לא חדה וברורה. זה יכול לקרות בגלל בעיות פזילה או שימוש לא בריא בעיניים. כיום עין עצלה נפוצה אצל ילדים ברפואה הקונבציונלית ניתן להציל עדיין את העין וגם אצל מבוגרים.

העין העצלה נראית בריאה לחלוטין חיצונית ובגלל שהראייה בה חלשה, המוח מתעלם מהתמונה שמתקבלת מהעין החלשה ומעדיף את התמונה שמתקבלת מהעין הבריאה. בעקבות כך נחלשת הראייה בעין העצלה.

ובכן עין עצלה נראית חיצונית כעין בריאה לחלוטין. אבל, הראיה שלה אינה ברורה וחדה. בגלל זה המוח שמקבל 2 תמונות אחת ברורה ואחת לא, אינו מסוגל להתמודד עם זה, אז הוא מתעלם מהתמונה של העין החלשה ומשתמש רק בעין הבריאה. הטיפול לילדים על ידי חסימת העין הטובה ובכך להכריח את המוח להשתמש בעין העצלה.

 

למה זה קורה?

כדי להבין את תופעת העין העצלה – או בשמה המדעי, אמבליופיה – כדאי קודם להבין כיצד מתפקד מרכז הראייה במוח. המקרה הנפוץ ביותר להיווצרות עין עצלה, כאשר עין אחת דומיננטית ורואה חד וברור והעין השנייה רואה פחות חד וברור. המוח שמקבל 2 תמונות שונות, מעדיף להתייחס לעין הדומיננטית ולהתעלם מהעין החלשה. עקב כך המוח שולח פקודות רק לעין אחת והעין השנייה הופכת להיות עצלה.

ישנם מקרים נדירים בהם נולדים עם עין עצלה או ליקויי פזילה. הסיבות מבין היתר הם בגלל טראומה בהריון או הלידה, וגם תפקוד והתפתחות לא תקין של מערכת הראייה.
התפתחות לקויה של קליפת המוח הראייתית בתחילת החיים מובילה להתפתחותה של עין עצלה. מצב שבו אחת העיניים לא מתפקדת כפי שהיא אמורה לתפקד ובעצם לא מספקת למוח את המידע הנחוץ לו, כך שהוא מסתמך רק על העין השנייה.

 

איך זה משפיע עלי?

ובכן מעבר למראה החיצוני של העיניים שאחת מהן נראית בוהה ולא ממוקדת, עין עצלה משפיעה על הראייה הכללית וגורמת למאמץ נוסף של העין הבריאה והיא עלולה גם להיפגע.

הוצאות כספיות גבוהות – אחד הטיפולים שמציעים כיום הוא באמצעות צילינדר בעדשה. וזה עלול להחמיר עד למצב שיתכן ותצטרכו לרכוש משקפיים מולטיפוקל שהם יקרות מאוד.

בריאות – כמו בכל בעיה בגוף שלנו שמזניחים אותה, הבעיה רק תלך ותחריף. כך גם בעיניים, אם לא מטפלים בבעיה בשלב מוקדם יחסית, עלולים להגיע לבעיות חמורות יותר בעיניים כמו לדוגמא קטרקט, קרטוקונוס, גלאוקומה, ניוון רשתית העין ועוד המון כאבי עיניים שונים.

 

מה הם הסכנות?

שתדעו הזנחה בעין עצלה עלולה לגרום לליקויי פזילה. ובזאת קשיי ראייה – אם לא מטפלים בזמן הנכון, אז עלול להיווצר פזילה או לאיבוד של הראייה בעין אחת. עקב כך העין השנייה מתאמצת יותר ומתוצאה זאת העין עלולה להיפגע.

אם אתה לא דואג לראייה שלך, זה מחמיר. במקרים מסוימים, אפילו אובדן ראייה.

אם תזניח את בריאותך, הבעיה תחמיר. עם הזמן, אתה עלול לפתח בעיות עיניים חמורות יותר: קטרקט, גלאוקומה, ניוון רשתית וכן הלאה.

 

מהו הטיפול המומלץ?

בעזרת שיטת מלינסקי ניתן לטפל בעיית עין עצלה וגם ליקויי פזילה אצל מבוגרים וילדים כאחד ולשפר את הראייה באופן כללי בשתי העיניים. הטיפול 100% טבעי ובטוח וללא סיכונים מיותרים. האפשרות הנפוצה כיום זה אצל ילדים, חוסמים את העין הבריאה עם רטייה או עם טיפות לטשטוש הראיה בעין הבריאה ובכך גורמים למוח להשתמש בעין העצלה. אצל מבוגרים פיתחנו שיטה שבאמצעות גירוי אזור הראייה במוח, הם מעוררים את השטח שלא היה פעיל ובכך מחזירים את הראייה לעין העצלה לראייה ברורה וחדה. ניתן להשתמש במשקפיים עם מספר צילינדר. אנו במכון מלינסקי מטפלים בעין עצלה ופזילה, בטיפול בשורש הבעיה. על ידי אבחון של מומחה לאיתור שורש הבעיה. במסגרת הטיפול, נחזק את כל מבנה העין ומערכת הראייה. כתוצאה מכך העין מתפקדת טוב יותר וממילא משתפרת הראייה, גם מרחוק וגם מקרוב. יש לנו מספר תוכניות טיפול 100% טבעי ובטוח שאחת מהן יכולה להתאים לך.

תוכן עניינים

מכון מלינסקי

טיפולים בבעיות ראיה

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

ההבדלים בין שיטות הטיפול השונות

טיפול בעזרת ניתוח

הדרך הנפוצה כיום היא להגיע למכון שבחרתם ולעבור ניתוח פולשני ודי כואב, במקרים מסוימים גם ללא הצלחה. צורך בניתוח הוא לא מומלץ מכמה וכמה סיבות ונושאים שונים. הדרך הזאת גם יקרה מאוד ועם לא מעט סיכונים, לבצע ניתוח לייזר בעיניים לא חייב להיות הכרחי בכל מצב, אלא אם כבר התפתח קטרקט וחובה לנתח. במקרה כזה, כדאי לבקש שיעשו לכם תיקון לשיפור הראייה מקרוב.

מה לא?!

הטיפול
במכון מלינסקי

הפתרון בטיפול טבעי בלבד!

בשיטת מלינסקי אנו מטפלים משורש הבעיה ועד סופו. על ידי אבחון ברור ומעמיק, בניית תוכנית של המומחים הטובים ביותר לטיפול בהתאמה אישית למטופל.
מכון מלינסקי שהביא להצלחה רבה את התוכנית לטיפול בבעיות ראיה. הטיפול מביא לחיזוק והבראת מבנה העין כולה.
בעקבות כך אתם תראו ותרגישו שיפור בראייה באופן קבוע. כבר בחודש הראשון תווכחו לראות שיפור משמעותי בראייה שלכם.

מה לא?!

טיפול בהרכבת משקפיים

הדרך המקובלת והנפוצה כיום, היא להשתמש במשקפי ראייה לקריאה או לנהיגה וכדומה.
במקרים מסוימים יש צורך במשקפיים מולטיפוקל מיוחדות ויקרות אבל לרוב כולם משתמשים במשקפיים רגילות.
דרך שהיא יכולה לגרום לנו להישאר עם משקפיים לכל החיים ולא רק זה, אלא גם עם הזמן המספר שלנו במשקפיים רק ילך ויגדל ויגדל עד שיכול להיות מקרים לא פשוטים לטיפול.

מה לא?!

לשיחת ייעוץ חינם

עם מומחה מכון מלינסקי

חייגו אלינו 074-722-5849 / מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

יתרונות ותהליכים:

שיפור ראייה טבעי

שיטה טבעית חדשה ומהפכנית בתחומה. השיטה היחידה שמשפרת את הראייה שלכם לקרוב או לרחוק ללא צורך בניתוח כלשהו.

ניסיון עשיר

עבודה עם יותר מ 4500 לקוחות במשך 14 שנים מאפשרת לנו לפתח את השיטה ולהוכיח את יעילותה בכל מצב.

תמיכה מלאה

המומחים שלנו תמיד אתכם ולמענכם לאורך כל התהליך. בנוסף עומד לרשותכם מערך תמיכה מלאה לכל שאלה לאורך כל הדרך.

גישה משולבת

בשביל לשפר את הראייה לא מספיק תרגיל אחד. בכדי לקבל תוצאות טובות באמת אנו משלבים ידע וכלים מרפואה משלימה, פיתוחים מודרנים, פסיכולוגיה ותזונה.

תרגילים קלים ונוחים

הכנו עבורכם מגוון תרגילים קלים ונוחים שעומדים לרשותכם בכל רגע. עשו זאת בזמן הפנוי, בבית, בעבודה ובדרך. תרגילי עיניים טבעיים לשיפור הראייה.

התאמה אישית לכל אחד

כבר בהתחלה נבנה ביחד תוכנית אישית עבורכם, תוך כדי התחשבות במאפיינים האישיים החשובים של הגוף והראייה. ונצא ביחד לעבר המסע לשיפור הראייה.

קצת על הפעילות שלנו במספרים:

שנות ניסיון
0
מטופלים
0
תוצאות בשיפור ראיה
0
שיטה טבעית
% 0
מניעת לקות ראייה
אחוזי הצלחה 97%
טיפול בכאבי עיניים
אחוזי הצלחה 95%
טיפול ביובש בעיניים
אחוזי הצלחה 94%
טיפול בקוצר או רוחק ראייה
אחוזי הצלחה 96%

בריאות העיניים שלכם בידיים שלכם!

צרו קשר עם מומחה מכון מלינסקי עוד היום

חייגו אלינו 074-722-5849 / מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

אתם המלצתם עלינו!

משובים מוואטסאפ

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

טיפולים בבעיות ראיה: