יובש בעיניים טיפול טבעי

יובש בעיניים טיפול טבעי

סובלים מיובש בעיניים? מחפשים טיפול יעיל?

העיניים שלנו זקוקות ללחות באופן קבוע. כאשר יש יובש בעיניים ואיכות הדמעות המיוצרות אינה גבוהה, יכולים להופיע תסמינים שונים כגון רגישות לעור, אודם בעיניים וראייה מטושטשת. לדמעות יש חשיבות רבה לשמירה על שטח הפנים של העין ובעיקר לשמירה על הניקיון של העיניים. הדמעות מיוצרות במקומות שונים באזור העיניים ועשויות מחומרים שונים. השכבה החיצונית של הדמעות היא שומנית ומעכבת את אידוי הדמעות והיא מיוצרת בבלוטות על העפעפיים. השכבה האמצעית היא מימית יותר ומיוצרת בבלוטת הדמעות והשכבה הפנימית היא מיוצרת בתאים הנמצאים באזור הלחמית של העין.

היתרונות בטיפול טבעי ביובש בעיניים

על מנת להתמודד עם תופעות לוואי של יובש בעיניים המפריעות לתפקוד היום יומי בעבודה, בבית ובכלל, אתם יכולים לפנות לטיפול טבעי ביובש בעיניים. זהו טיפול שאינו פולשני והוא מאפשר לכם להפחית את התסמינים באופן יעיל לטווח הארוך. בעיות כמו צריבה בעיניים ותחושת עייפות תמידית באזור העיניים ניתן לפתור ברוב המקרים על ידי התמודדות נכונה עם תסמונת היובש בעיניים, אשר מופיעה בדרך כלל ב-2 העיניים במקביל. הטיפול מתמקד בשינוי דפוסי התנהגות יום יומיים, שינוי בתזונה מאוזנת מופחתת שומן רווי ושומן מהצומח וצריכת נוזלים רבה יותר.

טיפול טבעי במכון מהמובילים בתחום!

על מנת שתוכלו להתמודד עם יובש בעיניים ולהפחית את הסימפטומים היום יומיים, כדאי לכם לפנות לטיפול טבעי במכון המתמחה בבעיות עיניים. אנחנו במכון מלינסקי מציעים לכם תוכנית טיפולית מותאמת אישית המתמקדת בטיפול בבעיה ולאו דווקא בסימפטומים. צוות המכון כולל מומחים בתחום הטיפול הטבעי לבעיות עיניים והוא ילווה אתכם לאורך כל התוכנית הטיפולית במטרה לשפר את התפקוד היום יומי שלכם במהרה. ישנן פעולות שניתן לעשות באופן עצמאי כבר עכשיו בכדי להפחית את הסימפטומים של עיניים יבשות כמו שתייה מרובה של מים והפחתה של מזון רווי בשומן.

מכון מקצועי לטיפול ביובש בעיניים

רוצים לדעת עוד על שיטות הטיפול הטבעיות לתופעת יובש בעיניים? מעוניינים לקבל הצעת מחיר לטיפול? זה הזמן לפנות למכון מלינסקי לשיפור הראייה בדרך טבעית הנחשב לאחד ממכוני הטיפול לעיניים המקצועי ביותר, עם מגוון שיטות מתקדמות לטיפול בראייה וטיפול בבעיות בעיניים וצוות מיומן ומנוסה שילווה אתכם לאורך כל התהליך הטיפולי.

תוכן עניינים

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

מכון מלינסקי

לשיפור הראיה באופן טבעי

שיפור ראייה טבעי

תמיכה מלאה

ניסיון עשיר

גישה משולבת

תרגילים קלים ונוחים

התאמה אישית לכל אחד

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

מאמרים נוספים: