ראיה כפולה

בקצרה: כפילות בראיה מוכרת כצילינדר או בלשון מקצועי – אסטיגמטיזם (Astigmatism) . כפילות בריאה נגרם על ידי אי-סימטריות של מבנה האופטי של העין. דבר שגורם לכך שקרני האור נופלים על הרשתית בלחסן. הסיבה לכך יכולה להיות בעקבות עיוות של הקרנית או מבנה של העין עצמה.

ראיה כפולה

בקצרה: כפילות בראיה מוכרת כצילינדר או בלשון מקצועי – אסטיגמטיזם (Astigmatism) . כפילות בריאה נגרם על ידי אי-סימטריות של מבנה האופטי של העין. דבר שגורם לכך שקרני האור נופלים על הרשתית בלחסן. הסיבה לכך יכולה להיות בעקבות עיוות של הקרנית או מבנה של העין עצמה.

האם אתם מרגישים בעיות בראייה? יתכן שאתם סובלים מראיה כפולה. כפילות בראיה מוכרת כצילינדר או בלשון מקצועי – אסטיגמטיזם (Astigmatism) . כפילות בריאה נגרם על ידי אי-סימטריות של מבנה האופטי של העין. דבר שגורם לכך ‏שקרני האור נופלים על הרשתית בלחסן. הסיבה לכך יכולה להיות בעקבות עיוות של הקרנית או מבנה של העין עצמה.

גם אתם סובלים מראייה כפולה?

ברוב המקרים, צילינדר, דהיינו כפילות בראייה נגרם בגלל שהעין מאבדת את הצורה העגולה שלה. ‏נעשה את זה בעקבות מאמץ רב ולא פרופורציונלי על שירים העיניים, מתי שעל חלק משרירי העיניים יש מאמץ הרבה יותר משרירים אחרים. ‏לדוגמא, מתי שאנשים הרבה שעות מלווים מול מחשב, קריאת ספרים, בילוי עם סמארטפון ופחות מסתכלים למרחקים. הדבר גורם לכך שעין ננעלת בצורה אליפטית וזה גורם לקוצר ראייה (מספר מינוס במשקפיים) והרבה פעמים בנוסף לאליפטיות עין מאבדת גם את המבנה הסימטרי שלה ובכך כנזכר לעייל תמונה נופלת בזווית על הרשתית וזה גורם לכפילות בראייה. בחלק ממקרים כפילות בראייה נגרם בגלל עיוות הקרנית.

 

מידע נוסף:

 

מה זה ראיה כפולה?

כפילות בראיה מוכרת כצילינדר או בלשון מקצועי – אסטיגמטיזם (Astigmatism) . כפילות בריאה נגרם על ידי אי-סימטריות של מבנה האופטי של העין. דבר שגורם לכך ‏שקרני האור נופלים על הרשתית בלחסן. הסיבה לכך יכולה להיות בעקבות עיוות של הקרנית או מבנה של העין עצמה.

מספרים הרגילים בצילינדר הם עד מינוס 1.5 וכבר זה נחשב לצילינדר גבוהה. מספר 2 ומעלה זה כבר נחשב לצילינדר גבוה מאוד ויש בזה חשד לקרטוקונוס (מחלת עיניים מתי שקרנית מאבדת צורה של כיפה ומקבלת צורה של קונוס). מתי שיש קרטוקונוס הצילינדר יכול להגיע גם למינוס 4.

 

למה זה קורה?

ברוב המקרים, צילינדר, דהיינו כפילות בראייה נגרם בגלל שהעין מאבדת את הצורה העגולה שלה. ‏נעשה את זה בעקבות מאמץ רב ולא פרופורציונלי על שירים העיניים, מתי שעל חלק משרירי העיניים יש מאמץ הרבה יותר משרירים אחרים. ‏לדוגמא, מתי שאנשים הרבה שעות מלווים מול מחשב, קריאת ספרים, בילוי עם סמארטפון ופחות מסתכלים למרחקים.
הדבר גורם לכך שעין ננעלת בצורה אליפטית וזה גורם לקוצר ראייה (מספר מינוס במשקפיים) והרבה פעמים בנוסף לאליפטיות עין מאבדת גם את המבנה הסימטרי שלה ובכך כנזכר לעייל תמונה נופלת בזווית על הרשתית וזה גורם לכפילות בראייה. בחלק ממקרים כפילות בראייה נגרם בגלל עיוות הקרנית.

איך זה משפיע עלי?

אז איך זה משפיע עליכם ?
מתי שיש צילינדר (כפילות בראייה), בנאדם בנוסף לכך שהוא רואה מטושטש בעקבות מספר הרגיל של העיניים הוא רואה גם כפול. תכלס זה הוספת צרה על צרה. וכמובן זה מאוד פוגע בזיהוי של הדברים. ‏אנשים שיש להם צילינדר זה כאילו יש להם עוד מספר, דהיינו למי שיש לו ‎-3 במספר ועוד מינוס 1.5 בצילינדר הוא רואה בערך כמו שיש לו מינוס 4.5 בלי צילינדר.

מה הם הסכנות?

הידרדרות מתמשכת של הראייה:
אם אתה לא דואג לראייה שלך, זה מחמיר. במקרים מסוימים, אפילו אובדן ראייה.

עלויות כספיות גבוהות:
משקפי מולטיפוקל יקרים מאוד.

התרחשות של מחלות עיניים אחרות:
אם תזניח את בריאותך, הבעיה תחמיר. עם הזמן, אתה עלול לפתח בעיות עיניים חמורות יותר: קטרקט, גלאוקומה, ניוון רשתית וכן הלאה.

 

מהו הטיפול המומלץ?

הטיפול המקובל מתי שיש צילינדר זה פשוט הוספת צילינדר למרשם במשקפיים או עדשות מגע. זאת אומרת מתי שעדשה במשקפיים באה בזווית, כדי לפצות את עיוות של העין. כמובן כמו גם מספר רגיל במשקפיים, צילינדר לא מטפל בשורש הבעיה כלל, אלה רק עוזר לחיות איתה.

‏איך מטפלים בצילינדר במכון מלינסקי:

במכון מלינסקי מטפלים בצילינדר בצורה מוצלחת על ידי אחזקת איזון וסימטריות של מבנה העין. נעשה את זה על ידי אימון חכם של העיניים הנעשה על ידי סדרה של תרגילי עיניים שמשחררים שרירים תפוסים ומחזקים שרירים חלשים של העיניים. הדבר שעוזר לעין לחזור לצורה סימטרית. ‏ גם במקרה מתי שצילינדר בה בעקבות עיוות הקרנית, בעקבות התהליך שעוזר להגברת החלפת חומרים בתוך העין וטיפול במערך הדמעות של העיניים, התהליך גורם לקרנית לחזור לצורה סימטרית.

* לתשומת לבכם, תאים של הקרנית לא ניזונים על ידי חומרים תזונתיים שמגיעים עם הדם כמו כל התאים האחרים אצלנו בגוף, אלא על ידי לימפה (lympha) שמגיע עם הדמעות. ‏וזאת הסיבה מתי שיש יובש בעיניים זה יכול לגרום לעיוות הקנית ולהפך מתי שקרנית נפגעת גם זה גורם ליובש בעיניים בגלל שהדמעות לא מצליחות להחזיק מעמד אל הקרנית. (להסבר מפורט תראו מאמר על יובש בעיניים) למעשה דבר נהיה כמו גלגל של שלג דבר גורם דבר. אצלנו במכון מלינסקי, אנחנו מטפלים בשורש הבעיה, אנחנו עוזרים לעיניים שוב לחזור ללחות התקינה ומערך הטבעי של הדמעות שגורם לחיוניות של הקרנית ובכך הפחת צילינדר, דהיינו כפילות בראייה.

תוכן עניינים

מכון מלינסקי

טיפולים בבעיות ראיה

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

ההבדלים בין שיטות הטיפול השונות

טיפול בעזרת ניתוח

הדרך הנפוצה כיום היא להגיע למכון שבחרתם ולעבור ניתוח פולשני ודי כואב, במקרים מסוימים גם ללא הצלחה. צורך בניתוח הוא לא מומלץ מכמה וכמה סיבות ונושאים שונים. הדרך הזאת גם יקרה מאוד ועם לא מעט סיכונים, לבצע ניתוח לייזר בעיניים לא חייב להיות הכרחי בכל מצב, אלא אם כבר התפתח קטרקט וחובה לנתח. במקרה כזה, כדאי לבקש שיעשו לכם תיקון לשיפור הראייה מקרוב.

מה לא?!

הטיפול
במכון מלינסקי

הפתרון בטיפול טבעי בלבד!

בשיטת מלינסקי אנו מטפלים משורש הבעיה ועד סופו. על ידי אבחון ברור ומעמיק, בניית תוכנית של המומחים הטובים ביותר לטיפול בהתאמה אישית למטופל.
מכון מלינסקי שהביא להצלחה רבה את התוכנית לטיפול בבעיות ראיה. הטיפול מביא לחיזוק והבראת מבנה העין כולה.
בעקבות כך אתם תראו ותרגישו שיפור בראייה באופן קבוע. כבר בחודש הראשון תווכחו לראות שיפור משמעותי בראייה שלכם.

מה לא?!

טיפול בהרכבת משקפיים

הדרך המקובלת והנפוצה כיום, היא להשתמש במשקפי ראייה לקריאה או לנהיגה וכדומה.
במקרים מסוימים יש צורך במשקפיים מולטיפוקל מיוחדות ויקרות אבל לרוב כולם משתמשים במשקפיים רגילות.
דרך שהיא יכולה לגרום לנו להישאר עם משקפיים לכל החיים ולא רק זה, אלא גם עם הזמן המספר שלנו במשקפיים רק ילך ויגדל ויגדל עד שיכול להיות מקרים לא פשוטים לטיפול.

מה לא?!

לשיחת ייעוץ חינם

עם מומחה מכון מלינסקי

חייגו אלינו 074-722-5849 / מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

יתרונות ותהליכים:

שיפור ראייה טבעי

שיטה טבעית חדשה ומהפכנית בתחומה. השיטה היחידה שמשפרת את הראייה שלכם לקרוב או לרחוק ללא צורך בניתוח כלשהו.

ניסיון עשיר

עבודה עם יותר מ 4500 לקוחות במשך 14 שנים מאפשרת לנו לפתח את השיטה ולהוכיח את יעילותה בכל מצב.

תמיכה מלאה

המומחים שלנו תמיד אתכם ולמענכם לאורך כל התהליך. בנוסף עומד לרשותכם מערך תמיכה מלאה לכל שאלה לאורך כל הדרך.

גישה משולבת

בשביל לשפר את הראייה לא מספיק תרגיל אחד. בכדי לקבל תוצאות טובות באמת אנו משלבים ידע וכלים מרפואה משלימה, פיתוחים מודרנים, פסיכולוגיה ותזונה.

תרגילים קלים ונוחים

הכנו עבורכם מגוון תרגילים קלים ונוחים שעומדים לרשותכם בכל רגע. עשו זאת בזמן הפנוי, בבית, בעבודה ובדרך. תרגילי עיניים טבעיים לשיפור הראייה.

התאמה אישית לכל אחד

כבר בהתחלה נבנה ביחד תוכנית אישית עבורכם, תוך כדי התחשבות במאפיינים האישיים החשובים של הגוף והראייה. ונצא ביחד לעבר המסע לשיפור הראייה.

קצת על הפעילות שלנו במספרים:

0
שנות ניסיון
0
מטופלים
0
תוצאות בשיפור ראיה
% 0
שיטה טבעית
מניעת לקות ראייה
אחוזי הצלחה 97%
טיפול בכאבי עיניים
אחוזי הצלחה 95%
טיפול ביובש בעיניים
אחוזי הצלחה 94%
טיפול בקוצר או רוחק ראייה
אחוזי הצלחה 96%

בריאות העיניים שלכם בידיים שלכם!

צרו קשר עם מומחה מכון מלינסקי עוד היום

חייגו אלינו 074-722-5849 / מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

אתם המלצתם עלינו!

משובים מוואטסאפ

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

טיפולים בבעיות ראיה: