רוחק ראייה (היפרמטרופיה)

בקצרה: בעיה נפוצה שגורמת לאובייקטים להיראות מטושטשים ולא מובנים. מדובר כמובן בפגיעה משמעותית בתפקוד היומיומי ובאיכות החיים שלנו, לכן חשוב למצוא מענה מתאים ואפקטיבי בהקדם האפשרי.

רוחק ראייה (היפרמטרופיה)

בקצרה: בעיה נפוצה שגורמת לאובייקטים להיראות מטושטשים ולא מובנים. מדובר כמובן בפגיעה משמעותית בתפקוד היומיומי ובאיכות החיים שלנו, לכן חשוב למצוא מענה מתאים ואפקטיבי בהקדם האפשרי.

נתחיל: רוחק ראייה (היפרמטרופיה) היא סוג של שבירה של העין, שבה התמונה של עצם ממוקדת לא ברשתית, אלא במישור שמאחוריה, עקב כך חדות הראייה פוחתת ליד. כשאדם לא מזהה חפצים קרובים, הוא צריך נקודות פלוס. הבעיה שכיחה ביותר בקרב אנשים מעל גיל 50. אך לאחרונה, המקרים הפכו לשכיחים יותר בקרב צעירים שעברו ניתוח לייזר בעיניים. אחוז קטן מהילדים סובלים גם מרוחק ראייה. שיטת מלינסקי יכולה לפתור את בעיית הלקות הראייה ולשפר את הראייה בממוצע של 1 דיופטר בשנה. הטיפול טבעי ובטוח, ללא סיכונים מיותרים.

האם גם אתם סובלים מרוחק ראייה?

רוחק ראייה – היא בעיה נפוצה שגורמת לאובייקטים להיראות מטושטשים ולא מובנים. מדובר כמובן בפגיעה משמעותית בתפקוד היומיומי ובאיכות החיים שלנו, לכן חשוב למצוא מענה מתאים ואפקטיבי בהקדם האפשרי. בעמוד הזה תוכלו לקרוא על כל הגורמים לרוחק ראיה, הסימפטומים, האבחון של ההפרעה לראייה תקינה והדרכים השונות לתקן את הליקוי במכון מלינסקי בעזרת השיטה המצליחה והטבעית שלנו.

 

מידע נוסף:

מה זה רוחק ראייה?

העדשה המתרכזת לא מצליחה למקד את התמונה ברשתית ובמקום זאת יוצרת תמונה מאחורי הרשתית, מחוץ לגלגל העין. אדם עם רוחק ראייה לא יכול לראות חפצים קרובים היטב. אני ממליץ לקרוא את המאמר המסביר את מבנה העין. רוחק ראייה (היפראופיה – Hyperopia) הוא מצב שבו האדם מצליח למקד את המבט באובייקטים רחוקים ממנו, אבל כשהדבר שאותו הוא רוצה לראות נמצא בקרבת העיניים, התמונה נהיית מטושטשת.
תופעה זו עלולה להתרחש גם בגיל צעיר וגם בקרב מבוגרים, ובכל מקרה כדאי כמובן לאבחן במדויק את מידת ההיפראופיה ולמצוא את הפתרון האופטימלי לליקוי.

העדשה המתרכזת לא מצליחה למקד את התמונה ברשתית ובמקום זאת יוצרת תמונה מאחורי הרשתית, מחוץ לגלגל העין. אדם עם רוחק ראייה לא יכול לראות חפצים קרובים היטב. בראייה למרחק, שרירי העין מכווצים את העין מצורה אליפטית לעגולה יותר. באופן כזה קרני האור החודרים לעין מביאים את התמונה לרשתית, נקלטים לפני הרשתית ולא על הרשתית. התמונה שמגיעה לרשתית אינה חדה. הסובלים מרוחק ראייה משתמשים לרוב במשקפיים מספר (+) שזו עדשה קעורה ובכך מרחיקים את קרני האור של התמונה שיגיעו עד לרשתית.

למה זה קורה?

כדי להבין מדוע נוצרת תופעה של רוחק ראייה (היפראופיה), רצוי קודם לדעת כיצד בנויה העין האנושית, וליתר דיוק מהו המסלול שאותו עוברות קרני האור בתוך העיניים שלנו. השכבה הראשונה הרלוונטית היא הקרנית, שם נשברות קרני האור. לאחר מכן הן עוברות דרך האישון והעדשה, שגם לה יש כוח תשבורת, ובסופו של דבר הן נופלות על הרשתית. ברשתית, שנמצאת בעומק העין, יש פוטורצפטורים שקולטים את האור, ולאחר מכן ממירים אותו לאותות חשמליים שמועברים למוח, והוא זה שמפיק מהם תמונה.

כדי שהתמונה תהיה חדה, קרני האור צריכות ליפול בדיוק על הרשתית. אצל מי שסובל מרוחק ראייה ישנם הבדלים בין מיקום נפילת הקרניים כשמתבוננים באובייקטים רחוקים, ובין המיקום שלהן כשמסתכלים מקרוב: במצב הראשון הן נשברות היטב ונופלות במקום הנכון, ולכן אין בעיה בתמונה – אבל במקרה השני, הקרניים נופלות בנקודה מסוימת מאחורי הרשתית, ועל כן התמונה מטושטשת. יש אפשרות למנוע את כל זה בשמירה על בריאות העיניים.

איך זה משפיע עלי?

  • מסבך את מטלות הבית. ישנן מטלות בית רבות הדורשות ראייה טובה לקרוב, כגון תפירה או בישול.
  • עבודת מחשב. בכל פעם שאתה מתקרב למסך מחשב, עליך להצטייד במשקפיים כדי לצפות במסך.
  • נהיגה ברכב. נהיגה דורשת ראייה טובה. אתה צריך לראות טוב את הכביש, אבל גם את לוח המחוונים, המהירות שלך וכל הפרמטרים. זה דורש משקפי מולטיפוקל מיוחדים.
  • ספרי קריאה. קריאת תווית מוצר בחנות או ספר גדול ללא משקפיים היא קשה.
  • שימוש בסמארטפון. תזדקק למשקפיים כדי לקרוא או לבצע פעילויות בטלפון שלך.

מה הם הסכנות?

הידרדרות מתמשכת של הראייה:

  • אם אתה לא דואג לראייה שלך, זה מחמיר. במקרים מסוימים, אפילו אובדן ראייה.
  • עלויות כספיות גבוהות:
  • משקפי מולטיפוקל יקרים מאוד.
  • התרחשות של מחלות עיניים אחרות:
  • אם תזניח את בריאותך, הבעיה תחמיר. עם הזמן, אתה עלול לפתח בעיות עיניים חמורות יותר: קטרקט, גלאוקומה, ניוון רשתית וכן הלאה.

מהו הטיפול המומלץ?

אם לא מטפלים ברוחק ראייה, אז הראייה מידרדרת עד לאבדן ראייה. הטיפול הנפוץ כיום זה משקפיים או ניתוח לייזר. אנו במכון מלינסקי מטפלים ברוחק ראייה משורש הבעיה. על ידי אבחון יסודי של מומחה לאיתור שורש הבעיה. במסגרת הטיפול, נחזק את כל מבנה העין ומערכת הראייה. כתוצאה מכך העין מתפקדת טוב יותר ושיפור הראיה מתחזק גם מרחוק וגם מקרוב. יש לנו מספר תוכניות טיפול שאחת מהן בטוח יכולה להתאים לכם. הטיפול הוא 100% טבעי ובטוח יותר מניתוח לייזר ונוח יותר משימוש במשקפיים לאורך זמן. תוכלו כבר עכשיו לקבל ערכת התנסות של הטיפול ולהיווכח בתוצאות החיוביות בשיפור הראייה ובעיניים בריאות לחיים מאושרים. אתם יכולים לשוחח כבר עכשיו עם מומחה מכון מלינסקי.

תוכן עניינים

מכון מלינסקי

טיפולים בבעיות ראיה

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

ההבדלים בין שיטות הטיפול השונות

טיפול בעזרת ניתוח

הדרך הנפוצה כיום היא להגיע למכון שבחרתם ולעבור ניתוח פולשני ודי כואב, במקרים מסוימים גם ללא הצלחה. צורך בניתוח הוא לא מומלץ מכמה וכמה סיבות ונושאים שונים. הדרך הזאת גם יקרה מאוד ועם לא מעט סיכונים, לבצע ניתוח לייזר בעיניים לא חייב להיות הכרחי בכל מצב, אלא אם כבר התפתח קטרקט וחובה לנתח. במקרה כזה, כדאי לבקש שיעשו לכם תיקון לשיפור הראייה מקרוב.

מה לא?!

הטיפול
במכון מלינסקי

הפתרון בטיפול טבעי בלבד!

בשיטת מלינסקי אנו מטפלים משורש הבעיה ועד סופו. על ידי אבחון ברור ומעמיק, בניית תוכנית של המומחים הטובים ביותר לטיפול בהתאמה אישית למטופל.
מכון מלינסקי שהביא להצלחה רבה את התוכנית לטיפול בבעיות ראיה. הטיפול מביא לחיזוק והבראת מבנה העין כולה.
בעקבות כך אתם תראו ותרגישו שיפור בראייה באופן קבוע. כבר בחודש הראשון תווכחו לראות שיפור משמעותי בראייה שלכם.

מה לא?!

טיפול בהרכבת משקפיים

הדרך המקובלת והנפוצה כיום, היא להשתמש במשקפי ראייה לקריאה או לנהיגה וכדומה.
במקרים מסוימים יש צורך במשקפיים מולטיפוקל מיוחדות ויקרות אבל לרוב כולם משתמשים במשקפיים רגילות.
דרך שהיא יכולה לגרום לנו להישאר עם משקפיים לכל החיים ולא רק זה, אלא גם עם הזמן המספר שלנו במשקפיים רק ילך ויגדל ויגדל עד שיכול להיות מקרים לא פשוטים לטיפול.

מה לא?!

לשיחת ייעוץ חינם

עם מומחה מכון מלינסקי

חייגו אלינו 074-722-5849 / מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

יתרונות ותהליכים:

שיפור ראייה טבעי

שיטה טבעית חדשה ומהפכנית בתחומה. השיטה היחידה שמשפרת את הראייה שלכם לקרוב או לרחוק ללא צורך בניתוח כלשהו.

ניסיון עשיר

עבודה עם יותר מ 4500 לקוחות במשך 14 שנים מאפשרת לנו לפתח את השיטה ולהוכיח את יעילותה בכל מצב.

תמיכה מלאה

המומחים שלנו תמיד אתכם ולמענכם לאורך כל התהליך. בנוסף עומד לרשותכם מערך תמיכה מלאה לכל שאלה לאורך כל הדרך.

גישה משולבת

בשביל לשפר את הראייה לא מספיק תרגיל אחד. בכדי לקבל תוצאות טובות באמת אנו משלבים ידע וכלים מרפואה משלימה, פיתוחים מודרנים, פסיכולוגיה ותזונה.

תרגילים קלים ונוחים

הכנו עבורכם מגוון תרגילים קלים ונוחים שעומדים לרשותכם בכל רגע. עשו זאת בזמן הפנוי, בבית, בעבודה ובדרך. תרגילי עיניים טבעיים לשיפור הראייה.

התאמה אישית לכל אחד

כבר בהתחלה נבנה ביחד תוכנית אישית עבורכם, תוך כדי התחשבות במאפיינים האישיים החשובים של הגוף והראייה. ונצא ביחד לעבר המסע לשיפור הראייה.

קצת על הפעילות שלנו במספרים:

שנות ניסיון
0
מטופלים
0
תוצאות בשיפור ראיה
0
שיטה טבעית
% 0
מניעת לקות ראייה
אחוזי הצלחה 97%
טיפול בכאבי עיניים
אחוזי הצלחה 95%
טיפול ביובש בעיניים
אחוזי הצלחה 94%
טיפול בקוצר או רוחק ראייה
אחוזי הצלחה 96%

בריאות העיניים שלכם בידיים שלכם!

צרו קשר עם מומחה מכון מלינסקי עוד היום

חייגו אלינו 074-722-5849 / מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

אתם המלצתם עלינו!

משובים מוואטסאפ

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

טיפולים בבעיות ראיה: