קוצר ראייה (מיופיה)

בקצרה: בעיה נפוצה שגורמת לאובייקטים רחוקים להיראות מטושטשים ולא מובנים. חפצים שקרובים לעין נראים היטב לנו, אבל מדובר כמובן בפגיעה משמעותית בתפקוד היומיומי ובאיכות החיים שלנו, לכן חשוב למצוא מענה מתאים ואפקטיבי בהקדם האפשרי.

קוצר ראייה (מיופיה)

בקצרה: בעיה נפוצה שגורמת לאובייקטים רחוקים להיראות מטושטשים ולא מובנים. חפצים שקרובים לעין נראים היטב לנו, אבל מדובר כמובן בפגיעה משמעותית בתפקוד היומיומי ובאיכות החיים שלנו, לכן חשוב למצוא מענה מתאים ואפקטיבי בהקדם האפשרי.

נתחיל: מיופיה (Myopia) – בעברית, קוצר ראייה – היא בעיה נפוצה שגורמת לאובייקטים רחוקים להיראות מטושטשים ולא מובנים. חפצים שקרובים לעין נראים היטב לנו, אבל מדובר כמובן בפגיעה משמעותית בתפקוד היומיומי ובאיכות החיים שלנו, לכן חשוב למצוא מענה מתאים ואפקטיבי בהקדם האפשרי. קוצר ראיה עלול להופיע הן אצל פעוטות וילדים והן אצל אנשים בגילאי 20 עד 50, זאת בעיקר על רקע גנטי, ומאמץ ממושך של העיניים מגדיל את הסיכון לקוצר ראייה. בעמוד הזה תוכלו לקרוא על כל הגורמים למיופיה, הסימפטומים, האבחון של ההפרעה לראייה תקינה והדרכים השונות לתקן את הליקוי במכון מלינסקי.

האם גם אתם סובלים מקוצר ראייה?

קוצר ראיה נקרא בלשון הרפואה ‘מיופיה’ או מספר במשקפיים. הבעיה נפוצה בכל הגילאים. כאשר אדם לא מצליח לזהות עצמים קרובים והוא צריך להרכיב משקפיים עם מספר מינוס. לאחרונה הבעיה התחזקה ונפוצה מאוד כיום בגילאי הנוער וצעירים, בגלל השימוש המוגבר בסמארטפונים, מסכי מחשב וכדומה.

בשיטה שמוכיחה את עצמה פעם אחר פעם שפיתחנו במכון מלינסקי ניתן לטפל בבעיית קוצר ראייה וגם רוחק ראייה ולשפר את הראייה בממוצע של 2 עד 3 מספרים בשנה. הטיפול טבעי בטוח וללא סיכונים מיותרים.

 

מידע נוסף:

מה זה קוצר ראייה?

מיופיה (Myopia) – ובעברית, קוצר ראייה – היא ליקוי נפוץ שגורם לאובייקטים רחוקים להיראות מטושטשים. קוצר ראייה (-) מאופיין בקושי לראות למרחק באופן חד וברור בעוד שהראיה מקרוב יכולה להיות די טובה.

בראייה למרחק, שרירי העין מכווצים את העין מצורה אליפטית לעגולה יותר (אקומודציה = גמישות העין). ובאופן הזה קרני האור חודרים לעין ומביאים את התמונה לרשתית, התמונה שמגיעה לרשתית אינה חדה. מכייון שזה נקלט לפני הרשתית ולא על הרשתית.

הסובלים מקוצר ראייה משתמשים לרוב במשקפיים עם מספר (-) שזו עדשה קעורה ובכך מרחיקים את קרני האור של התמונה שיגיעו עד לרשתית העין.

ככל שהאליפטיות של העין גדולה יותר, כך מספר העדשה במשקפיים יגדל.

למה זה קורה?

ברוב המקרים קוצר ראייה נגרם בגלל שימוש יתר בראייה מקרוב כמו שימוש מוגזם בסמרטפונים ומסכי מחשב, קריאת ספרים בתאורה וישיבה לא נכונה ולמשך זמן ארוך ועוד. תוכלו לבדוק בעצמכם שרוב חובשי המשקפיים עם מספר (-) שסביבכם אכן משתמשים הרבה בראייה מקרוב.

בגלל שימוש ומאמץ מוגבר ולאורך זמן בשרירי העיניים לראייה מקרוב, העיניים מתקשות לחזור לראייה למרחק. בראייה למרחק העין מתגמש לצורה עגולה ובראייה מקרוב העין מתגמשת לצורה אליפטית.

בריאות – כמו בכל בעיה בגוף שמזניחים אותה הבעיה תלך ותחריף. גם בעיניים, אם לא מטפלים בזה בשלב מוקדם, עלולים להגיע לבעיות חמורות יותר בעיניים כמו למשל: קטרקט, גלאוקומה קרטוקונוס, ניוון רשתית וכדומה.

איך זה משפיע עלי?

  • תפקוד יומיומי בבית – ישנם פעולות שונות בבית שנדרשת ראייה טובה מקרוב ומרחוק.
  • עבודה מול מחשב – כל פעם שאתם שניגשים למסך המחשב חייבים משקפיים בשביל לראות את המסך.
  • נהיגה ברכב – נהיגה מחייבת ראייה טובה למרחק וגם מקרוב. אם בהבטה על הדרך או על לוח המחוונים וכדומה אתם צריכים לראות הייטב.
  • קריאת ספרים – תרצו לקרוא ספר או עיתון אולי לקרוא את התווית של המוצר שקניתם, תצטרכו להרכיב משקפיים
  • שימוש בסמארטפון – לכולם יש כיום טלפון חכם. בשביל קריאה או ביצוע פעולות בטלפון, תצטרכו משקפיים.
  • תפירה/בישולים – הרבה מעבודות הבית כמו בישולים, תפירה ועוד, מצריכים שימוש במשקפיים שהוא לא כל כך נוח.

מה הם הסכנות?

הידרדרות מתמשכת של הראייה:
אם אתה לא דואג לראייה שלך, זה מחמיר. במקרים מסוימים, אפילו אובדן ראייה.

עלויות כספיות גבוהות:
משקפי מולטיפוקל יקרים מאוד.

התרחשות של מחלות עיניים אחרות:
אם תזניח את בריאותך, הבעיה תחמיר. עם הזמן, אתה עלול לפתח בעיות עיניים חמורות יותר: קטרקט, גלאוקומה, ניוון רשתית וכן הלאה.

מהו הטיפול המומלץ?

אם לא מטפלים בקוצר ראייה, אז הראייה מידרדרת עד לאבדן ראייה. הטיפול הנפוץ כיום זה משקפיים או ניתוח לייזר. אנו במכון מלינסקי מטפלים בקוצר ראייה משורש הבעיה. על ידי אבחון יסודי של מומחה לאיתור שורש הבעיה. במסגרת הטיפול, נחזק את כל מבנה העין ומערכת הראייה. כתוצאה מכך העין מתפקדת טוב יותר ושיפור הראיה מתחזק גם מרחוק וגם מקרוב. יש לנו מספר תוכניות טיפול שאחת מהן בטוח יכולה להתאים לכם. הטיפול הוא 100% טבעי ובטוח יותר מניתוח לייזר ונוח יותר משימוש במשקפיים לאורך זמן. תוכלו כבר עכשיו לקבל ערכת התנסות של הטיפול ולהיווכח בתוצאות החיוביות בשיפור הראייה ובעיניים בריאות לחיים מאושרים.

תוכן עניינים

מכון מלינסקי

טיפולים בבעיות ראיה

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

ההבדלים בין שיטות הטיפול השונות

טיפול בעזרת ניתוח

הדרך הנפוצה כיום היא להגיע למכון שבחרתם ולעבור ניתוח פולשני ודי כואב, במקרים מסוימים גם ללא הצלחה. צורך בניתוח הוא לא מומלץ מכמה וכמה סיבות ונושאים שונים. הדרך הזאת גם יקרה מאוד ועם לא מעט סיכונים, לבצע ניתוח לייזר בעיניים לא חייב להיות הכרחי בכל מצב, אלא אם כבר התפתח קטרקט וחובה לנתח. במקרה כזה, כדאי לבקש שיעשו לכם תיקון לשיפור הראייה מקרוב.

מה לא?!

הטיפול
במכון מלינסקי

הפתרון בטיפול טבעי בלבד!

בשיטת מלינסקי אנו מטפלים משורש הבעיה ועד סופו. על ידי אבחון ברור ומעמיק, בניית תוכנית של המומחים הטובים ביותר לטיפול בהתאמה אישית למטופל.
מכון מלינסקי שהביא להצלחה רבה את התוכנית לטיפול בבעיות ראיה. הטיפול מביא לחיזוק והבראת מבנה העין כולה.
בעקבות כך אתם תראו ותרגישו שיפור בראייה באופן קבוע. כבר בחודש הראשון תווכחו לראות שיפור משמעותי בראייה שלכם.

מה לא?!

טיפול בהרכבת משקפיים

הדרך המקובלת והנפוצה כיום, היא להשתמש במשקפי ראייה לקריאה או לנהיגה וכדומה.
במקרים מסוימים יש צורך במשקפיים מולטיפוקל מיוחדות ויקרות אבל לרוב כולם משתמשים במשקפיים רגילות.
דרך שהיא יכולה לגרום לנו להישאר עם משקפיים לכל החיים ולא רק זה, אלא גם עם הזמן המספר שלנו במשקפיים רק ילך ויגדל ויגדל עד שיכול להיות מקרים לא פשוטים לטיפול.

מה לא?!

לשיחת ייעוץ חינם

עם מומחה מכון מלינסקי

חייגו אלינו 074-722-5849 / מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

יתרונות ותהליכים:

שיפור ראייה טבעי

שיטה טבעית חדשה ומהפכנית בתחומה. השיטה היחידה שמשפרת את הראייה שלכם לקרוב או לרחוק ללא צורך בניתוח כלשהו.

ניסיון עשיר

עבודה עם יותר מ 4500 לקוחות במשך 14 שנים מאפשרת לנו לפתח את השיטה ולהוכיח את יעילותה בכל מצב.

תמיכה מלאה

המומחים שלנו תמיד אתכם ולמענכם לאורך כל התהליך. בנוסף עומד לרשותכם מערך תמיכה מלאה לכל שאלה לאורך כל הדרך.

גישה משולבת

בשביל לשפר את הראייה לא מספיק תרגיל אחד. בכדי לקבל תוצאות טובות באמת אנו משלבים ידע וכלים מרפואה משלימה, פיתוחים מודרנים, פסיכולוגיה ותזונה.

תרגילים קלים ונוחים

הכנו עבורכם מגוון תרגילים קלים ונוחים שעומדים לרשותכם בכל רגע. עשו זאת בזמן הפנוי, בבית, בעבודה ובדרך. תרגילי עיניים טבעיים לשיפור הראייה.

התאמה אישית לכל אחד

כבר בהתחלה נבנה ביחד תוכנית אישית עבורכם, תוך כדי התחשבות במאפיינים האישיים החשובים של הגוף והראייה. ונצא ביחד לעבר המסע לשיפור הראייה.

קצת על הפעילות שלנו במספרים:

שנות ניסיון
0
מטופלים
0
תוצאות בשיפור ראיה
0
שיטה טבעית
% 0
מניעת לקות ראייה
אחוזי הצלחה 97%
טיפול בכאבי עיניים
אחוזי הצלחה 95%
טיפול ביובש בעיניים
אחוזי הצלחה 94%
טיפול בקוצר או רוחק ראייה
אחוזי הצלחה 96%

בריאות העיניים שלכם בידיים שלכם!

צרו קשר עם מומחה מכון מלינסקי עוד היום

חייגו אלינו 074-722-5849 / מלאו פרטיכם וניצור קשר בהקדם:

אתם המלצתם עלינו!

משובים מוואטסאפ

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

טיפולים בבעיות ראיה: