טיפולי עיניים רפואה משלימה

טיפולי עיניים רפואה משלימה

מהי רפואה משלימה לעיניים ולמי היא יכולה לעזור?

העיניים הם איבר ייחודי בגוף הפועל באמצעות מערכת שלמה המושפעת מגורמים פנימיים כמו המוח וגורמים חיצוניים. הרפואה משלימה לעיניים מטרתה לספק פתרונות טבעיים לבעיות ומחלות עיניים שונות כמו קרטוקונוס, קטרקט בשלבים המוקדמים של המחלה ותופעת העין היבשה. הטיפול מתמקד בהתמודדות עם שורש הבעיה ומניעת ההחמרה של מחלה קיימת, בעיקר כאשר מדובר על מחלות כרוניות או מחלות כרוניות פרוגרסיביות.

היתרונות של רפואה משלימה בעיניים

למה לפנות לרפואה המשלימה ואיך היא רלוונטית לטיפול בבעיות עיניים? ישראלים רבים פונים היום לרפואה משלימה לטיפול במגוון בעיות בריאותיות מכיוון שהם אינם מוצאים טיפול לטווח הארוך במערכת הטיפול הקונבנציונלית. הטיפול הקונבנציונלי מתמקד במקרים רפואיים רבים בטיפול בסימפטומים באמצעות תרופות. הרפואה המשלימה יכולה להציע גם טיפול מעמיק יותר לבעיות בריאותיות ללא תרופות וללא טיפולים פולשניים. כאשר מדובר על בעיות או מחלות עיניים, הרפואה המשלימה מספקת פתרונות רבים הבנויים בעיקר על שינוי דפוסי התנהגות והתנהלות יום יומית של המטופל. מלבד זאת, ניתן לראות ברפואה המשלימה גם שיטות טיפול המתייחסות לשינוי תזונתי במטרה להביא למניעת החמרה של מחלות או חזרה שלהן.

טיפולים מקצועיים במכון לשיפור הראייה

אז איך הטיפול ברפואה המשלימה רלוונטי לבעיות עיניים ומחלות הפוגעות בראייה? טיפולים ברפואה משלימה לעיניים מתמקדים במציאת פתרונות לטווח הארוך ויכולים לסייע מצד אחד למטופל הסובל כרגע מסימפטומים של הבעיה ומצד שני לעזור לו להפחית את הסימפטומים בטווח הארוך על ידי טיפול במקור הבעיה. אנחנו במכון מילנסקי מציעים לכם טיפול חדשני בשיטה הטבעית לבעיות או מחלות בעיניים. צוות המכון יבנה עבורכם תוכנית טיפולית אישית לאחר ביצוע בדיקת אבחון מקצועית של הצוות שלנו, עם אפשרות להתאים את התהליך הטיפולי על פי ההתקדמות שלכם בטיפול.

מכון ותיק לרפואה משלימה לעיניים

לקבלת פרטים נוספים על טיפולים ברפואה משלימה לעיניים, צרו קשר איתנו במכון מלינסקי לשיפור הראייה בדרך טבעית ותוכלו לקבל את כל המידע הרלוונטי אליכם לטיפול בבעיות בעיניים. צוות המכון שלנו ישמח לסייע לכם בתהליך הטיפול וללוות אתכם בתהליך עד להגעת התוצאות הטובות ביותר. אנחנו במכון מילנסקי נספק לכם כלים מקצועיים לשיפור הראייה שתוכלו ליישם אותם גם הרבה שנים אחרי הטיפול.

תוכן עניינים

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

מכון מלינסקי

לשיפור הראיה באופן טבעי

שיפור ראייה טבעי

תמיכה מלאה

ניסיון עשיר

גישה משולבת

תרגילים קלים ונוחים

התאמה אישית לכל אחד

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

מאמרים נוספים: