הסרת משקפיים בלייזר חסרונות

הסרת משקפיים בלייזר חסרונות

הסרת משקפיים בלייזר סיכונים ותופעות לוואי נפוצות

רוב האנשים המרכיבים משקפיים חולמים על היום שיוכלו להסתדר בלי זוג משקפיים או עדשות מגע ואחד הפתרונות המוצעים בשנים האחרונות הוא הסרה של המשקפיים באמצעות ניתוח לייזר. כדאי לדעת כי לניתוח הסרת משקפיים בלייזר סיכונים ותופעות לוואי ויתכן כי הוא אינו מתאים לכל אחד. תופעה יחסית נדירה שיכולה להופיע בניתוח הלייזר היא החלשות של הקרנית, מה שיכול אף להחמיר את רמת הראייה שלכם וישנם סיבוכים אחרים אשר יחייב את המטופלים לעבור תיקון עם ניתוחי לייזר נוספים.

האם המספר חוזר לאחר ניתוח?

לאחר ניתוח לייזר המספר שהיה לכם לפני הניתוח יכול לחזור. יש סיכוי של עד 10 אחוזים שהמספר שלכם יחזור עוד מספר שנים. ברוב המקרים יהיה מדובר על מספר הקטן מ 1- אך לא ניתן לדעת מראש מה יהיה האחוז. המספר שלכם יכול לחזור לאחר ניתוח לייזר להסרת משקפיים ממספר סיבות, כאשר הסיבה העיקרית היא שיש נטייה של העין לעלות עם המספר במהלך השנים וכך גם להשפיע על ניתוח לייזר שעשיתם בעבר. כלומר, מספר המשקפיים שלכם יתכן והיה עולה בשנים הבאות והוא ממשיך לעלות גם לאחר ניתוח, אלא ממספר נמוך יותר.

טיפולים טבעיים ויעילים לשיפור הראייה

לפני שאתם רצים לעשות ניתוח להסרת משקפיים בלייזר סיכונים קיימים כפי שציינו ויתכן וגם יופיעו תופעות לוואי לאחר הניתוח כמו עין יבשה, זיהום בקרנית או עכירות בראייה. בנוסף לכך, לא כל אחד מתאים לבצע ניתוח להסרת משקפיים בלייזר וזה תלוי במידה רבה בגיל שלכם ובגמישות של עדשת העין. אנחנו במכון מילנסקי מציעים לכם לבצע טיפולים טבעיים לשיפור הראייה במספר שיטות טיפול מתקדמות אשר יכולות לחסוך לכם ברוב המקרים את הצורך בשיפור הראייה באמצעות ניתוחי לייזר.

הסרת משקפיים בלייזר סיכונים ובעיות

לקבלת פרטים נוספים על הסרת משקפיים בלייזר סיכונים ותופעות לוואי, צרו קשר איתנו עם מכון מלינסקי לשיפור הראייה בדרך טבעית ותוכלו להכיר את שיטות הטיפול המהפכניות של המכון הנחשבות למובילות כיום בתחום הטיפול הטבעי לשיפור ראייה. אנחנו מציעים לכם בדיקת אבחון ראשונית ובניית תוכנית טיפולית מותאמת אישית על ידי אנשי המקצוע המומחים שלנו.

תוכן עניינים

יצירת קשר

נשמח להשיב לכל שאלה או נושא שברצונכם לדעת עליו בתחום שיפור הראיה!

מכון מלינסקי

לשיפור הראיה באופן טבעי

שיפור ראייה טבעי

תמיכה מלאה

ניסיון עשיר

גישה משולבת

תרגילים קלים ונוחים

התאמה אישית לכל אחד

שיטת MALINSKY

השיטה הינה שיטת טיפול טבעית המבוססת על שלושה עקרונות מרכזיים:

עקרון ראשון:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שני:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.

עקרון שלישי:
שיטות טיפול טבעיות ולא פולשניות.​

עקרונות אלה רותמים את היכולת הטבעית של הגוף לרפא את עצמו.

מאמרים נוספים: