"שיפור הראייה בדרך טבעית"

כיום, המאמץ על העיניים הולך וגדל (לימודים, קריאת ספרים ועיתונים,עבודה מול מחשב ,נהיגה וכו') ולמרות זאת רוב האנשים אינם לומדים מהו שימוש נכון בעיניים ומהן דרכי השמירה על ראייה תקינה. כתוצאה מכך, כבר מגיל צעיר העיניים מאבדות מחוזקן ומיעילותן ואנו נזקקים למשקפיים ועדשות מגע. דבר זה גורם לאי נוחות, מוגבלות, פגיעה במראה ולהוצאות כספיות רבות מדי שנה בשנה. אנשים חושבים שהאפשרות היחידה להחזיר את הראייה  –  ניתוח לייזר. אך הדרך הזו היא מסוכנת, משום שחוץ מאותם מקרים שאנשים ניזוקו בעיניהם בזמן ניתוח הלייזר שגרם קרטוקונוס "ניוון קרנית", יובש בעיניים ובעיות אחרות ובמקרים נדירים אפילו לעיוורון – ניתוח הלייזר לא מטפל בשורש הבעיה להידרדרות הראייה אלא רק בסימפטום. וכתוצאה מכך בהרבה מקרים המספר של המשקפיים חוזר לעלות לאחר זמן. אם אדם על ידי שימוש לא נכון בעיניים גרם להן לקלקול  למה שהדבר ישתנה אחרי הניתוח? האם העין הפכה להיות יותר חזקה או יותר בריאה? בוודאי שלא! הניתוח הוא בסך-הכל מעין "הלוואה" שאותה יצטרך לפרוע בהמשך.

אומר את האמת, ממש אינני מבין את אותם אנשים העושים ניתוחי לייזר – עכשיו הם רוצים לראות טוב, אך מה עם ראיה טובה בעוד עשר, עשרים, שלושים שנה??? האם זהו זמן ארוך מדי בשביל להתייחס  אליו? רופאים בכירים רבים ממליצים שלא לעשות ניתוח לייזר, רוב אנשי הצוות של ניתוחי לייזר מעדיפים להישאר עם משקפיים, למרות שעבורם ניתוחי הלייזר הם בחינם!

חישבו בעצמכם, כיום יש לנו  פתרון להחזרת ראייה תקינה לעיניים בדרך טבעית ,בטוחה ובריאה. בואו גם אתם לשפר את הראייה ולהסיר את המשקפיים בדרך טבעית. השיטה שלנו מבוססת על כלים טבעיים ובטוחים מרפואה סינית וטיבטית,NLP,דמיון מודרך ותרגילי יוגה לעיניים.

בעזרת השיטה שלנו  אתם תחזקו את כל מערכת הראייה, ובנוסף גם תלמדו איך להפעיל נכון את העיניים, כדי לשמור על הראייה חדה וברורה לאורך כל החיים.

אז בואו גם אתם לשפר את הראייה בדרך טבעית ולהסיר את המשקפיים בצורה בטוחה וטובה לעיניים. בואו:

א – לחזק את שרירי העיניים ומערכות נוספות של הראייה על מנת להחזיר לעיניים את הבריאות והחיוניות.

ב – להחזיר לעיניים ראייה חדה, בדרך טבעית וללא שום עזרים חיצוניים נוספים, ללא ניתוחים ותרופות.

ג – להקנות הרגלים נכונים לשימוש העיניים, שעל-ידיהם הנזק הנגרם ממאמץ יתר של העיניים יעלם.

לפרטים נוספים ולהרשמה התקשרו עכשיו:077-2120-650

או כתבו לנו לכתובת: 5todot@gmail.com ונשמח לענות.