השיטה הטבעית למניעת הידרדרות הראייה עקב קטרקט

טיפול הוליסטי שמתאים לכל גיל, בלי לצאת מהבית

לחזור לשגרת חיים תקינה

לקרוא בכיף, לנהוג, לבשל, או ליהנות משיחה טובה עם אנשים – כל אלה תלויים בתקינות הראייה שלנו. אבחון ומניעה מוקדמת מעלים את סיכויי ההצלחה, ומחזירים אותך לשגרה שאתה אוהב. בעזרת שיטה שמשלבת רפואה משלימה, עזרנו למאות אנשים למנוע את הידרדרות הקטרקט.

להפחית סימפטומים בלי ניתוחים פולשניים

השקיפות של העדשה היא מרכיב הכרחי בראייה תקינה, ועל כן ישנה חשיבות רבה לאבחון מוקדם ולטיפול נכון במחלה – ללא טיפול רמת העכירות תגדל, היכולת של קרני האור לעבור ללא הפרעה תפחת, והראייה תיפגע יותר ויותר. בדרך כלל אצל חולי קטרקט מידת העכירות בשתי העיניים אינה זהה, וישנם גם מצבים שבהם רק עדשה אחת מתקשה למלא את תפקידה – שבירת קרני האור שמגיעות אל העין (ביחד עם הקרנית) ותרומה משמעותית למיקוד הראייה.

בשיטת מלינסקי ניתן למנוע או להאט את קצב עכירות העדשה ובכך להימנע מניתוח וסיבוכים אחרים.תלוי בשלב התקדמות המחלה. לכן, מומלץ לקבל מאיתנו שיחת ייעוץ חינם עם מומחה המכון.

הבדלים בין שיטות הטיפול השונות

טיפול בעזרת ניתוח

הדרך הנפוצה כיום היא להגיע למכון שבחרתם ולעבור ניתוח פולשני ודי כואב, במקרים מסוימים גם ללא הצלחה. צורך בניתוח הוא לא מומלץ מכמה וכמה סיבות ונושאים שונים. 

הדרך הזאת גם יקרה מאוד ועם לא מעט סיכונים, לבצע ניתוח לייזר בעיניים לא חייב להיות הכרחי בכל מצב, אלא אם כבר התפתח קטרקט וחובה לנתח. במקרה כזה, כדאי לבקש שיעשו לכם תיקון לשיפור הראייה מקרוב.

מה לא?!

טיפול במכון מלינסקי

הפתרון בטיפול טבעי בלבד!

בשיטת מלינסקי אנו מטפלים משורש הבעיה ועד סופו. על ידי אבחון ברור ומעמיק, בניית תוכנית של המומחים הטובים ביותר לטיפול בהתאמה אישית למטופל. מכון מלינסקי שהביא להצלחה רבה את התוכנית לטיפול בבעיות ראיה. הטיפול מביא לחיזוק והבראת מבנה העין כולה. בעקבות כך אתם תראו ותרגישו שיפור בראייה באופן קבוע. כבר בחודש הראשון תווכחו לראות שיפור משמעותי בראייה שלכם.

מה לא?!

טיפול בהרכבת משקפיים

הדרך המקובלת והנפוצה כיום, היא להשתמש במשקפי ראייה לקריאה או לנהיגה וכדומה. במקרים מסוימים יש צורך במשקפיים מולטיפוקל מיוחדות ויקרות אבל לרוב כולם משתמשים במשקפיים רגילות.

דרך שהיא יכולה לגרום לנו להישאר עם משקפיים לכל החיים ולא רק זה, אלא גם עם הזמן המספר שלנו במשקפיים רק ילך ויגדל ויגדל עד שיכול להיות מקרים לא פשוטים לטיפול.

מה לא?!

טיפול חדשני לשיפור הראייה בצורה טבעית ובטוחה!

שיפור הראייה

שיטה חדשה ומהפכנית בתחומה. השיטה היחידה שמשפרת את הראייה שלכם לקרוב או לרחוק ללא צורך בניתוח כלשהו.

ניסיון עשיר

עבודה עם יותר מ 4500 לקוחות במשך 14 שנים מאפשרת לנו לפתח את השיטה ולהוכיח את יעילותה בכל מצב.

תמיכה מלאה

המומחים שלנו תמיד אתכם ולמענכם לאורך כל התהליך. בנוסף עומד לרשותכם מערך תמיכה מלאה לכל שאלה לאורך כל הדרך.

גישה משולבת

בשביל לשפר את הראייה לא מספיק תרגיל אחד. בכדי לקבל תוצאות טובות באמת אנו משלבים ידע וכלים מרפואה משלימה, פיתוחים מודרנים, פסיכולוגיה ותזונה.

תרגילים קלים ונוחים

הכנו עבורכם מגוון תרגילים קלים ונוחים שעומדים לרשותכם בכל רגע. עשו זאת בזמן הפנוי, בבית, בעבודה ובדרך. תרגילי עיניים טבעיים לשיפור הראייה.

התאמה אישית לכל אחד

כבר בהתחלה נבנה ביחד תוכנית אישית עבורכם, תוך כדי התחשבות במאפיינים האישיים החשובים של הגוף והראייה. ונצא ביחד לעבר המסע לשיפור הראייה.

בואו לשמוע חלק מסיפורי ההצלחה שלנו

עד היום טיפלנו ביותר

מ - 4,500 אנשים!

לקוחות ממליצים מספרים משתפים על התהליך

לשיחת ייעוץ חינם עם מומחה מכון מלינסקי

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם.

או חייגו עכשיו:

דילוג לתוכן